Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges szeparációs szorong...

Lehetséges szeparációs szorongás újból,16 hónaposan?

Figyelt kérdés

Egyszer már voltunk benne azt hiszem.


Néhány hete nagyon anyás de szinte őrjítő szinten. Eljátszik egyedül, nem kell játszanom vele csak legyek ott, ne csináljak semmi mást. Ha beszélgetünk a férjemmel jön oda hozzám, hiába mondom hogy menj oda kicsit apához csak sír, rángat és rázza a fejét hogy nem hanem én vegyem fel. Ha megölel a férjem vagy igazából már ha csak hozzám ér, rögtön észveszejtő hisztibe kezd. Ha elmegyünk a boltba és az apja a kezében hozza be akkor is hisztizni kezd ha nem veszem át... Nem mehetek ki a szobából mert jön utánam a mosdóba és addig ordít még fel nem veszem.


Egyrészt örülök neki hogy anyás de azért férjemen is látom hogy rosszul esik neki hogy mire végre hazaér akkor is csak hozzám jön a gyerek. Másrészt pedig a nap végére már én is kiakadok mert azért tényleg egész nap a nadrágom rángatja hogy vegyem fel de közben pedig nagyon nehéz már a sérvem miatt. Abba bele sem merek gondolni mi lesz ha 2 hét múlva a műtétre megyek :(


2020. jan. 7. 23:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Simán. Az én lányomon 2 éves kora után jött egy nagy szeparációs szorongás hullám.
2020. jan. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Én is hasonló cipőben járok most a kisfiammal. Megkérdezhetem hogy nálatok ez mikor múlt el, mikor javult?

Nálunk már tart egy ideje és nagyon kezdek belefáradni. És nekem kifejezetten rosszul esik ahogy néha viselkedik másokkal, vagy a férjemmel.

Köszi ha megírod, amennyiben még olvasod a topikot.

2020. jún. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia! A helyzet azóta is változatlan :( Nem tudok mást ajánlani csak rengeteg kitartást és türelmet.
2020. jún. 17. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!