Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14,5 hónapos babám nem akar...

14,5 hónapos babám nem akar enni, csak folyton szopizni szeretne. Vannak napok, hogy szinte semit nem eszik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 29. 18:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Próbálkozz kitartóan. Ez az eredménye,hogy nem kezdted meg a hozzátáplálást már 4-5 hónapos korában. Nem ismeri az ízeket,nem tanult meg rágni stb.
2010. júl. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Lekéne szoktatni ciciről mindenképpen!Az én lányom is igy volt 8-hónaposan.Kórházba is voltam vele teljes kivizsgálást csináltak és semmit nem találtak.Azt mondták az orvosok,hogy lekell szoktatni a ciciről mindenképpen!!!!Tudom nagyon nehéz de az ő érdekében lekell,nekünk is segitett mert aztán elkezdett többet enni!!!Sok sikert!!!!!
2010. júl. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

Dehogy kell elvalasztani!!!


Kerdezz meg szakembert ebben a temaban.

Ha a gyermeked kiegyensulyozott jokedvu szepen fejlodik akkor semmi gond.


www.ibclc.hu/elerhetoseg

2010. júl. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
A második vagyok,nekem főorvosok mondták ezt és segitett is nekünk,mert a lányom elkezdett enni!Nem a kis ujjamból szivtam ki!!!!!!!!!!!!!
2010. júl. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha 8 hosan egy baba csak anyatejes nem ertem mi a gond.Vagy nalatok volt valami mas problema?


Egyebkent engem nem erdekel hogy foorvos,tudom mennyire tajekozatlanok a eu-sok szoptatasi temaban.


En pedig azert irtam tanacsadoi elerhetoseget mert ebben a dologban jaratlan vagyok.De tudom es olvastam hogy vannak olyan gyerekek akiket akar 2 eves korig kielegit az anyatej.


Sot azok a gyerekek akik allergiara hajlamosak osztonosen utasitjak vissza a szilard taplalekot,es tovabb szopiznak.

2010. júl. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat!

Ez a nem-eszik dolog csak pár hete van,addig nem volt gond vele.Kb mikor ez a nagymeleg kezdődött azóta van így.Most közel 10 kg,-14,5 hósan.

Most bújt ki a 9.és 10.fogacska,és hasmenése is volt pár napig.Talán ez zavarhatta meg?

2010. júl. 29. 19:32
 7/13 A kérdező kommentje:
Amúgy 6 hósan kezdtük a hozzátáplálást,és mostanáig nem is volt vele gond.
2010. júl. 29. 19:34
 8/13 anonim ***** válasza:
3%
Majmoljátok sokan ezt a csak 6 hónapot ,nálunk volt az élő példa ,hogy nem volt elég a tejem hiába mondtam mindenkinek ! Láss csodát ,a tápszerrel végig alussza a babám az éjszakát ! Ui : szerettem szoptatni és azt hogy abba kellett hagynom ,sajnos egy betegség okozta ! Ennyi idősen ,már egyen mást is !
2010. júl. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
3%
A második vagyok,8 hónaposan már szinte mindent evett,csak nagyon keveset inkább cicizett.Azért mondták az orvosok,hogy lekell szoktatnom.Ne ám már,hogy te jobban tudod mint az orvosok!!!!!!!!!!!!!
2010. júl. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Olvastam a szoptatásról a nemzetközi konferenciákon megállapítottakról több cikket. Mind egyetértettek abban,hogy 6 hónapos kor után már nem elég csak a szopi egy gyereknek az egészséges fejlődéshez. Folnyak arról is kutatások,hogy az egy éves túli szoptatásnak milyen kéros hatásai lehetnek. Holladniában toxikus anyagokat találtak az egy évnél idősebb anyatejben,ami árt a babáknak.
2010. júl. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!