Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Erről hogyan szoktassam le? 5...

Erről hogyan szoktassam le? 5 hónapos babám alváshoz szopizta eddig az ujját. De most már napközben is egyre többet szeretné szopizni az ujjacskáját. Cumira nem akarom szoktatni. Mit csináljak? Vagy nem is baj?

Figyelt kérdés
2011. jan. 15. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:
anno én is próbáltam le szoktatni, nem engedni neki...de hiába... csak az ujja kell neki. szerencsére úgy veszem észre h most h kezd mászni és midnen után nyúkál, minden fontosabb mint az ujja, így lehet h kicsit kevesebbet szopizza...
2011. jan. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is ebben reménykedem, hogy a kezecskéjét inkább játékra fogja használni. Vagy játék, vagy ujjszopi, azt pedig semmiképp nem szeretném, hogy játék és mellé cumi is.
2011. jan. 15. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!