Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebben a vírus helyzetben...

Ebben a vírus helyzetben elmennétek olyan postára a 4 hónapos babával együtt, ahol egyszerre csak 2 ember tartózkodhat az épületben?

Figyelt kérdés
Pici posta, 2 ablak van összesen.
2020. máj. 18. 09:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Persze. Magamra kötném a gyereket, és minden gond nélkül bemennék vele.
2020. máj. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%
Én még nem. Mindent a gyerekek nélkül oldok meg, őket semmilyen zárt térbe nem viszem. 4 éves és 1 éves
2020. máj. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Amennyiben életbevágóan fontos a postára mennem, akkor igen
2020. máj. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Ha fontos és nem tudnám kire hagyni a babát, akkor elmennék.
2020. máj. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Nagyobb boltokba nem viszem, de ha pl mint itt is, tudom, hogy nem lesznek sokan akkor felkötöm és viszem. Minap voltam kisboltban. Csak én meg az eladó voltunk
2020. máj. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
14%
Nem, bár én soha nem járok postára, ezért nem tudom mi lehet ott olyan fontos.
2020. máj. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%
Amúgy nem mindegy, hogy viszed a gyereket vagy nem? Ha egyedül mész, akkor te kapod el, és akkor majd otthon kapja el tőled. Ha ketten mentek, és mondjuk babakocsiban van vagy a kezedben, akkor ugyanez a helyzet. Valószínűleg te kapod el, nem ő, aki nem érintkezik senkivel, csak veled, viszont akkor tőled meg elkapja. Szóval vagy ne menj se gyerekkel se nélküle, vagy menj, ha muszáj, de akkor meg teljesen mindegy, hogy viszed-e, ha mástól nem, akkor tőled kapja el... De ha te nem mész, akkor majd a férjed hazaviszi a vírust, ha neki muszáj mászkálnia. Egyébként nyilván senki nem fog odamenni hozzád a postán és nem fog a gyereked arcába köhögni. Mondom, te nagyobb eséllyel kapod el, mint egy 4 hónapos, aki a kezedben vagy a kocsiban van. És ha te elkapod, akkor meg garantált, hogy tőled a gyereked is.
2020. máj. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem hoztak ki egy csomagot, csak smst kaptam róla, hogy a postán átvehető. A vírushelyzet miatt 8-16-ig van posta, a férjem 8-17ig dolgozik. Másra most nem tudom hagyni. Nyílván nem életbevágóan fontos, de azt se szeretném, ha visszaküldenék, mert nem tudtuk átvenni.
2020. máj. 18. 10:43
 9/13 anonim ***** válasza:
71%
Kérj meg egy ismerőst hogy hozza el.
2020. máj. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%

Simán elmennék.


A pici a babakocsiban, el is takarhatod, te veszel maszkot, kesztyűt, a csomagot beleteszed egy szatyorba, fertőtleníted a kesztyűt, majd leveszed, leveheted a maszkot is, megtörlöd a babakocsi tolókarját és hazamentek. Ez egy nagyon túlbiztosított verzió.

Semmi bajotok nem lesz.

2020. máj. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!