Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fiúkkal tényleg nehezebb?

A fiúkkal tényleg nehezebb?

Figyelt kérdés
2020. máj. 20. 14:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%
Azt nem tudom, hogy nehezebb-e, de bölcsi tulajdonos ismerősöm is azt mondja, amit én látok, hogy a mai kisfiúk sokkal hisztisebbek, nehezebben kezelhetőek, mint a lányok. Nem tudom, mi okozza ezt, lehet szimplán ennyire el vannak kényeztetve, de fura nekem.
2020. máj. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Több ismerősöm mondta, hogy ha neki fiú lett volna az első, nem vállalták volna be a második gyereket.

Nekem fiam van amúgy, nem panaszkodom, de az idegrendszeremet megdolgozza rendesen :D

Kíváncsi vagyok ahol van kislány azok mit mondanak.

2020. máj. 20. 14:38
 3/15 anonim ***** válasza:
62%

Nekem is mindenki azt mondja akinek van fiú és lány is, hogy a lányokkal könnyebb.

Egy fiam van, nagyon nem könnyű eset. Már csak pár hét és érkezik a tesó, kislány, hát kíváncsi leszek.

2020. máj. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%

Nekem nagyon nehéz!

2,5 éves a fiam, a lányom 8 hónapos! Dackorszak, féltékenység...

Mondjak ennél többet?

Állandóan résen kellene lennem, mert rettenetesen szekálja a húgát!

De amíg csak várandós voltam a kislánnyal, addig sem volt egyszerű eset!

De hát ez van, mi akartuk! 😁

2020. máj. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%

Nekem csak egy lányom van de mint ahogy egy másik válaszoló írta :"megdolgozza az idegrendszerem".

Szerintem ez személyiség függő. Van egy barátnőm egyidősek a gyerekeink, neki iker fiai vannak. Ő azt mondja ha ilyenek lennének a fiai ő már megbolondult volna 😂

2020. máj. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%
Egy ismerősömnek lett 3 lány után egy fia és váltig állítja, hogy az egy fiúval nehezebb, mint a három lánnyal együttvéve (:
2020. máj. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
Nekem a nagyobbik lány, a poklok poklát élem át vele, a fiút észre sem lehet venni. Ha a lányomnál előbb jött volna ez, 10000%, hogy egyedül maradt volna! (1,5 éves volt mikor megfogant a kicsi)
2020. máj. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%

Ez szerintem abszolút gyerekfüggő.

Én nem panaszkodhatok a fiamra. Jó, persze, minden korszakának megvolt a maga nehézsége, de számtalan anyukát ismerek, olyan lányos anyukákat, ahol a kislányok 3x túltesznek a fiúkon. :)

2020. máj. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%
A fiammal ezerszer könnyebb, mint a lányommal. Mindenben!
2020. máj. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyelőre egy fiam van. Kicsinek álombaba volt, és most sem mondanám problémásnak, vagy nehéznek. Persze állandóan pörög, sosem áll le, és egész nap beszél, még álmában is...szóval fárasztónak fárasztó, de nem hiszem, hogy azért, mert fiú.:D Viszont nagyon okos... Persze néha dacos, meg önfejű, de nem vészes, lehet kezelni.

1 hónap múlva jön a húga, kíváncsi vagyok, ő milyen lesz, főleg az eddigi válaszok fényében.

2020. máj. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!