Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ket gyerekkel mennyivel...

Ket gyerekkel mennyivel nehezebb mint eggyel?

Figyelt kérdés

Ket év korkülönbséggel tervezünk babat.

Ilyenekre gondolok pl

Hogy most egy gyerekkel tök jól elmegyek vásárolni, plázázni, étterembe.

Na de kettővel? Megy úgy is?


2019. okt. 18. 11:01
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Van akinek megy, van akinek nem.

De komolyan.

Tesómnak megy.

Nekem 1000% hogy nem menne, teljesen más típusok vagyunk.

Ő laza, én szorongós.

2019. okt. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Tök jól megfogalmazta az első. Nekem sem menne. Eggyel se tudok étterembe menni, 11 hónapos nyughatatlan. Nem ér rá ücsörögni se etetőszékben, se babakocsiban. Ennél sokkal nagyobb szabadsága vágya van. Én egész biztos nem bírnám idegileg a kis korkülönbséget. Más meg játszi könnyebbséggel viszi végig. Szóval ezt neked, magadnak kell átlátnod
2019. okt. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Fu hat en iszonyú türelmes vagyok, és kitartó, egyedül a kialvatlanság amitől kikeszulok.

De azt is csinálom, kibirom, mert muszáj.

2019. okt. 18. 11:43
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem két fiam van 11 hónap különbséggel. Vásárolni a közeli boltba, játszótérre, állatkertbe, sétálni, strandra el tudtam menni velük egyedül. Ezek kb. 1-1,5 órás programok voltak, felszerelkezve étel-ital-pelus...stb. készülj arra hogy a nagy már futkározni szeretne (nem plázázni), a pici meg nyűgös lesz a kocsiban ha nem akar aludni. Van aki hárommal is el mer menni,van aki az egy gyerekhez is cipeli magával a férjét.

Az egyik gyerekem tök jó alvó volt mindig, a másik 6,5 éves koráig nem aludta át az éjszakát, kb. 8x keltünk. Nem tudhatjuk előre kit kapunk...:-)

2019. okt. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%

2 év különbség van a lányom és a fiam között. A lányom a nagyobb. Vele sehova nem tudtam elmenni 6 hós koráig, mert a babakocsiban, autóshordozóban, üvöltött. Utána jöttünk rá, hogy létezik a hordozás, amivel egyből megbarátkozott, utána már bárhova el lehetett menni vele, még fodrászhoz és körmöshöz is vittem magammal, végig aludtam az egészet. A fiamnak már nem is vettünk babakocsit, a 4 órás megfigyelés után egyből hordoztam, annyi változott, hogy a fodrászhoz, körmöshöz le kell passzolnom a lányomat, de a kicsit ugyanúgy viszem magammal mindenhova, ő is végigalszik mindent.


Járunk plázázni, játszótérre, játszóházba, állatkertbe, mindenhova. És nagyon, nagyon jó testvérek, sose volt testvérféltékenység, amiben szerintem a hordozás is közrejátszott, hiszen a körmösön és a fodrászok kívül sose volt lepasszolva a nagy. Ha focizni akart, felkötöttem a kicsit, és fociztam vele, ha szoptatás közben odabújt és azt akarta, hogy olvassák neki, akkor kendőben szoptattam, összebújtunk hárman és olvastam neki. Akár még hármat is bevállalnék.

2019. okt. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem könnyebb kettővel, mert az elején a kicsi sokat aludt, 5 hónaposan meg elkezdett kúszni, onnantól tök jól elvannak együtt. 13 hónap van köztük, most 8 hónapos a kicsi és gondolkozunk a harmadikon. 😊
2019. okt. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De jó! Köszi a véleményeket! 🙂 Nagyon szeretnék még egy babát!
2019. okt. 18. 14:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi most várjuk a másodikat szerintem kisbevásárlásokra korábban fogok menni míg ők alszanak másrészt pedig akkor már apának is többet kell besegiteni szerintem.
2019. okt. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi bevállaltuk úgy a két gyereket, hogy tudtam konkrétan egyedül vagyok rájuk, párom hétvégén sincs itthon sokat. Nekem nem megterhelőbb, mint egy gyerek(az elsőszülöttem többemberes baba volt, a kicsi maga a megtestesült világbéke😆) 3 év van köztük és sokat jelent, hogy a lányom javarészt már önálló, imádja az öccsét, már meg lehet vele beszélni dolgokat. Szóval boldogság van itthon.
2019. okt. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!