Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bexsero oltást van,aki nem...

Bexsero oltást van,aki nem adatja be? Miért?

Figyelt kérdés
2020. máj. 20. 18:21
A kérdező szavazást indított:
Nem adattam be, mert drága
Nem adattam be, mert felesleges, eddig se létezett
Nem adattam be,mert ellene vagyok a sok oltásnak
Beadattam, de nem vetem meg, aki nem
Beadattam, és nem értem meg, aki nem teszi
35 szavazat
 1/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem: aki a gyereknek beadatta,saját magának is? Mert ugye nem gyerekbetegség. Ha a család 6 tagú, 600ezret honnan tudtok előteremteni? Vagy mi alapján kapja meg az egyik tagja, a másik meg nem?
2020. máj. 20. 18:30
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
En azt eddig nem tudtam, hogy felnott korban is beadják. De nyilván a gyerekekre ez nagyon veszélyes. De így viszont meg fogom kérdezni a haziorvosomat.
2020. máj. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem adattam be.


De most elgondolkodtam rajta

Helyben a 33 éve velem egyidős anyuka meghalt benne...

5 hónapos babája volt

2020. máj. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek megkapta, de nem veem meg, aki nem adatja be, mert baromi drága. 0-3 éves kor között a legveszélyesebb. Szóval mi felnőttek nem adattuk be.
2020. máj. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi a gyerekorvos tanacsara a kombinalt agyhartya elleni oltast adattuk be. Ez a B-t nem tartalmazza. Azt mondta, nem javasolja, nem szukseges. A penz nem szamitott volna amugy. Most van kisteso. Ujra felmerult bennem. Meg atgondolom.
2020. máj. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnàlom az elhunyt anyukàt ès sorstàrsait, de mikor valakit gyògyithatò betegsèggel ide-oda küldözgetnek, nem làtnak el, az az orvosi hanyagsàg, esetleg tèves diagnòzis miatt hal meg, nem az alapbetegsèg miatt. Nem adattam be, egy oltàsnak sok mellèkhatàsa lehet, es ha vèd is nem, minden baktèriumtörzs ellen. Bakteriàlis agyhartyagyulladàs kezelhető antibiotikummal, ha oltàsokkal visszaszorìtjuk az antibiotikumra reagàlò fajokat, akkor majd kifejlődnek a nem reagàló fajok , ès az veszèlyesebb.
2020. máj. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!