Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyivel korábban írattad be...

Mennyivel korábban írattad be bölcsibe a babádat? Bp érdekelne elsősorban.

Figyelt kérdés
2010. júl. 30. 08:01
 1/6 anonim ***** válasza:
4 hónaposan, így vették fel 2 évesen
2010. júl. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bp, 11 hónaposan, h két évesen legyen neki hely és így is csak azért vettek fel, mert egyedülálló lettem időközben....ja és így is anyuékhoz kellett visszajelentkeznem, mert az aggromerációban NO bölcsi
2010. júl. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a XIV. kerületben lakom. Itt úgy működik, hogy annak az évnek a tavaszán kell jelentkezni, amelyikben el akarja kezdeni a bölcsődét a gyermek. Nem is lehet előbb jelentkezni, nincs várólista sem. Május végén kell leadni a jelentkezési lapot és június végén van meg a határozat. Szerintem nyugodtan hívd fel az egyik környéketeken lévő bölcsőde vezetőjét (majd ha már lesz bölcsi) és ő meg fogja tudni mondani, hogy nálatok éppen mi az eljárás. Ahogy elnéztem, kerületenként tök változó.
2010. júl. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3 hetesen, és talán 2 évesen mehet is. Várólista van, előttünk 113 várakozóval. :(

Vecsés.

2010. júl. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem volt még egy éves amikor beirattam hogy most szeptemberben 2 évesen el tudja kezdeni.Szerencsére fel is vették:)
2010. júl. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 4 hónapos korában az egyikbe,a másikba 10 hónapos korában.

A 2.-ba járt a tesó is,így oda vették fel,szeptemberben kezdünk,akkor lesz 22 hónapos.

2010. júl. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!