Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elsősorban 2 gyerekes anyukák...

Elsősorban 2 gyerekes anyukák válasza érdekelne vagy akik épp most várják a másodikat? Többi lent.

Figyelt kérdés

szóval az érdekel hogy ti hogy s mint döntöttétek el

hogy most jött el az a pillanat hogy legyen kistesó.

mi a legideláisabb korkülönbség a 2 baba közt?

nekem annyira nem tetszik az hogy

egy a karjában másik már a pocakban.

hogy lehetne ezt kibírni

szóval most 8 hós a kislányom de nem tudom örülnék e neki ha például pár hómap múlva vagy most terhes lennék

2 kisbaba nagy huza vona lenne..

szerintetek?...


2010. nov. 7. 11:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mit gondolsz mit fog bárki is írni, ha ilyen érzéseket táplálsz a kis korkülönbségű gyerekekkel szemben? Ne vállalj gyereket, majd csak 5 év múlva. Legalább lesz aki vigyáz a kisebbre.....
2010. nov. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

ha szülnék is másik babát biztos nem azért szülném hogy

LEGYEN AKI VIGYÁZZON RÁ

egyszerűen csak érdekelnek a vélemények.

köszi

2010. nov. 7. 11:30
 3/11 anonim ***** válasza:
oké, de már a kérdésedben leszögezed, hogy nem tetszik még a látványa sem, ha az egyik a karban, másik a pociban. Nyilvánvaló, hogy nem neked való a 2 kicsi gyerek. Számodra nem az?:)
2010. nov. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

nálunk majdnem 8 hónapos volt a kicsi mikor terhes lettem.


most 28 hónapos a nagy, 12 a kicsi. Én megtudom oldani a problémákat, jól kezelem a helyzeteket. minden csak AKARÁS kérdése.


Te ahogy leírtad, ne vállalj majd csak 3 év múlva gyereket, addigra a nagyobbik már ovis lesz és csak egyel kell otthon lenni....

2010. nov. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

az utolsó válaszadó pont erre voltam kiváncsi

akis korkülönbség hogy mennyire fárasztó ez.hogyha most terhes lennék 8 hós a lányom és hogy bírnám idegekkel.

de biztos várnék 3-4 évet egy másikra...:)

2010. nov. 7. 11:51
 6/11 anonim ***** válasza:

én direkt úgy tervezem a picit, hogy a másik 8-9 hós legyen, amikor teherbe esem.


mert lehet, hogy az elej nehéz, de nekik így sokkal jobb, nagyon jól el tudnak majd együtt játszani.

míg ahol 5 év a különbség, ez kizárt. egy 6 éves mér olvasgatni tanul, a pici meg épp hogy csak gőgicsél...


biztosan anya meg gyerek függő, de nekem olyan ksiangyl a lányom, hogy nyugodtam be mernék mellé vállalni egy kishugicát.

2010. nov. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok.

szerinem elég gáz, hogy a 3éves az oviból csomó betegséget hazahord, én meg aggódnék állandóan, hogy az újszülöttem mit kap el tőle...

2010. nov. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem 20 hónap van köztük, én elvagyok velük, persze gond is van, de az 1 gyereknél is. Ha már most az idegeidre gondolsz legyen inkább 10 év a köv szülés.
2010. nov. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekünk egy hat és fél éves lányunk van, meg egy egyéves kisfiúnk. Szerintem ez pont ideális, nem is vágytam hamarabb arra, hogy legyen egy második babánk. Kiskorában a leányzó maximális figyelmet kapott, nagyon sokat tudtunk vele foglalkozni, most, hogy itt van a kistesó, nem féltékenykedik, szívesen "besegít" nekem pl. pelenkázásnál, fürdetésnél (nem én kérem rá), a nagy korkülönbség ellenére nagyon szeretik egymást. Én nem mertem volna bevállalni két picit.
2010. nov. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia,az én lányaim között hat év korkülönbség van,ennek az az oka,hogy a testvérem és én közöttem is ennyi van és számomra ez nagyon ideális volt,mindig is jó volt a kapcsolatom tesómmal.A másik pedig,hogy itthon akartam lenni,amikor a nagyobb elkezdi az iskolát,mert így segíthetek neki és a fontos első években maximálisan mellette lehetek.A másik meg,hogy két gyermekkel nem is nehezebb,mert a testvérek játszanak egymással és szeretik egymást.Természetesen kis korkülönbség nehezebb lehet.De a legeslegfontosabb az,hogy amíg tehernek érzel egy újabb babát,addig semmiképp ne vállalj be még egy gyermeket.
2010. nov. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!