Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Előfordult veletek hogy a...

Előfordult veletek hogy a gyereketek (1 éves kor felett) nem akart máshol enni vagy mástól elfogadni ételt?

Figyelt kérdés

Az én kislányom már 17 hónapos lesz. És az utóbbi 1-1,5 hónapban 3x fordult elő hogy nem akart a nagymamájánál enni, tőle ételt elfogadni. Nem mondom hogy napi szinten találkozunk velük, de azért ismeri őket, nem fél vagy ilyesmi.

Én a 3-ból csak egyszer voltam ott mert az apukája szüleiről van szó, aki néha napján nélkülem is eltolja oda a gyereket. Ő csak annyit tudott mondani hogy a gyerek megörült hogy majd játszhat de mikor bevitték enni akkor nagyon szomorú sírásba kezdett.

Amikor egyszer itt voltam ilyen kis falatokat akartak neki adni, de ő nem ette meg és kérlelően nézett rám hogy miért nem csinálok valamit. Amúgy akkor nem nagyon evett velem sem de nem is ez a probléma igazából. Csak nem tudom hogy ez igazából normális-e. Ismeri a nagyit, szereti is mégsem eszik ha ő adja és sír.

Itthon bárki etetheti, de ott nem.


2020. máj. 24. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bár az enyém ne enné anyoséknál a sok cukros szart.
2020. máj. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

,,a gyerek megörült hogy majd játszhat de mikor bevitték enni akkor nagyon szomorú sírásba kezdett"


17 hónapos már van elképzelése mit szeretne.Játékból bevitték, mikor ő folytatta volna ezért ,,sztrájkolt".Ha éhes már tud jelezni.Felesleges tukmálni neki, főleg ha el van mélyedve valamilyen játékba.

Kedveled amúgy az anyósékat? Mert olyan érzésem volt olvasás közben, hogy esetleg nem.De nincs a lányoddal semmi baj.

2020. máj. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1# Válaszoló! Igen tudom, igazad van. Egyébként ez tegnap történt. A másik két alkalommal nem ez volt.

De igazad van, abszolút.

2# Válaszoló! Kedvelem őket, minden rendben közöttünk. Igaz ami igaz mindig izgulok hogy ne csináljon gondot a gyerek, mert az anyósom mindent kicsit rosszallóan jegyez meg. “Az ő gyerekei nem csináltak ilyet” érzésem van.

Szóval inkább feszült vagyok ha ott vagyunk, de más fond nincs közöttünk. Viszont ebből a 3 alkalomból én tényleg csak 1x voltam ott, szóval rajtam nem érezhette ezt igazán.

2020. máj. 24. 13:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez még mindig jobb mint amit egy ismerősöm mesélt. Otthon nem fogadta el az ételt, ugy Anyuka átvitte a szomszéd nénihez amit főzött, a néni megkínálta a gyereket és ő boldogan ette. Meg a nagyinál is. Hónapokig ez ment.
2020. máj. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!