Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Előfordult veletek ebben a...

Előfordult veletek ebben a kategóriában, hogy kiírtatok egy kérdést egy veletek (gyereketekkel) történt dologról és nem hitték el és odaírogatták, hogy kamu?

Figyelt kérdés

Velem másodszor fordul elő, és marhára dühít... Egyik még régebben volt, már nem is emlékszem mi volt pontosan akkor a kérdésem, csak arra hogy meglepődtem rajta, a másik pedig nemrég, itt odáig fajult a dolog, hogy még privát üzenetet is kaptam egy őrült nőtől, amiben minden hazugnak elmondott... Normális az ilyen?

Ez ugyan olyan mint hogy mindig lehülyézik a kérdezőt meg bunkóznak vele? Frusztráltság miatt van? Vagy miért?

Érdekes ha a kisállat kategóriában kérdezek a kutyám viselkedéséről még soha senki nem kezdett el cs*szegetni, hogy biztos kamu...

Nyilván az ember olyan szituációkkal kapcsolatban kérdez, ami nem annyira hétköznapi, mert különben minek kérdezné?...

Ha meg nem hiszi el valaki, akkor miért válaszol?...

Azért bosszantó, mert ilyenkor ha valaki elkezdi, hogy hú ez biztos kamu, onnantól kevesebben adnak normális választ, holott az lett volna az ember célja..

Tényleg ennyien írnak ki kamu kérdéseket?


2018. jún. 5. 13:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor látom, hogy számomra normális kérdésnél egyszer csak jön egy komment, hogy kamu.

De előfordul bőven tényleg kamu, amikor a kérdező saját magát buktatja le. Vagy össze-vissza beszél, vagy magának válaszol és elfelejt átjelentkezni, stb.


Én nem jártam még így, de én alig írok ki kérdést. Ha mégis, elég egyszerűeket, nehéz lenne kamunak nézni.


Amúgy melyik kérdés ez?

2018. jún. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
Tobb, mint a fele kamu. A pokol meg csak most fog elszabadulni. Jon a tanitasi szunet=jonnek a kolykok irogatni.
2018. jún. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Én a gyk-ra időről időre rákattanok. Aztán hónapokig felé sem nézek. Mindig életkornak vagy élethelyzetnek megfelelő kategóriában olvasgatok. Anno a tini kategóriában kezdtem, aztán már itt vagyok a gyereknevelésnél.


De soha semelyik kategóriában nem kaptam annyi kioktatást és lepontozást mint itt.


Bár én nem szoktam kérdezni, csak válaszolgatok. De a tök objektív válaszaimat is lehúzzák a frusztrált emberkék.

2018. jún. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
47%

Mi volt a kérdés? :)


Amúgy mert a nagyrészük kamu szar.

2018. jún. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nem akarom belinkelni, mert ennyi nekem bőven elég volt belőle hogy oltogassanak, csak kíváncsi vagyok más is járt-e így, meg hogy miért csinálják a válaszolók.

Én nem beszéltem össze-vissza, meg nem keveredtem ellentmondásba, meg semmi ilyesmi mint amit leírtál...Ilyennél még megértem.

2018. jún. 5. 13:57
 6/18 A kérdező kommentje:
Ja, és ez a kérdés most nem kamu :D :D..
2018. jún. 5. 13:59
 7/18 anonim ***** válasza:
43%
Viszont rossz kategóriában van.
2018. jún. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
12%

Ne legyèl büszke, ez leginkább azért van mert akkora hülye kérdések/kérdezők vannak hogy az értelmesebb rétegnek nehéz elhinni hogy van ilyen hülye és tènyleg ilyen megtörtènhet. Plusz a legtöbb kamu ilyenkor.

Ha nem inged...

2018. jún. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Velem is volt már ilyen. A másik kedvencem meg amikor ki írsz egy kérdést, én múltkor az abortusszal kapcsolatában voltam valamire kíváncsi, és utána mindenki támadt hogy megölölöm a gyerekem, senki nem hitte el hogy csak kíváncsiságból kérdezem
2018. jún. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
16%

Na, itt a bikinis anyuka...

Tudod, miből derül ki, hogy mese? Nem kell hozzá következetlennek lenni vagy túlozni...

Hogy a következőt már ne rontsd el, súgok: ne oldódjon meg azonnal. Elég hihetetlen, hogy van egy napok óta tartó gondod, a férjeddel együtt azt se tudjátok, mi legyen, majd hopp, volt gond, nincs gond...

2018. jún. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!