Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Előfordult már, hogy bölcsiben...

Előfordult már, hogy bölcsiben nem kapott a gyereketek tiszta pelust?

Figyelt kérdés
Mire haza ér annyira tele van neki, hogy át is volt ázva. Van egy gyanúm, hogy nem cserélik a kislányom pelenkáját napközben. Milyen hangnemben tegyem ezt szóvá? Ha én itthon cserélem neki legkésőbb alvás előtt, sosincs ennyire tele, de még reggel sem. Gondozónak, vagy egyből a vezetőnek szóljak?
2020. márc. 12. 20:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb ott cseréld ki indulás előtt es meglepetten kérdezd meg, hogyhogy ennyire tele van.
2020. márc. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha másnap is ilyen lenne, meg kérdezném h mikor szokták cserélni. Ha rávágja h most volt nem rég, vagy ilyesmi, akkor még ámulattal visszakérdeznék h “ilyen sokat ivott azóta? "
2020. márc. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Általában ébredés után tisztába vannak téve. Ez alap. Mindenhol így van. Ha késő mész érte akkor lehet hogy nem tették tisztába mielőtt odaértél vagy nem találták annyira pisisnek hogy cseréljék. De szóvá teheted a kisgyermeknevelőnek. Gond nem lesz belőle és választ is kapsz. Sok szülőnek meg az a baj hogy sok pelenka fogy.... :)
2020. márc. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Reggel mikor hiszed jelöld meg a pelust. Akár 1 filccel x-et tenni vagy bármi ilyesmi. Ha akkor is látod mikor érte mész nem cserélnek rajta pelenkát. És akkor kérdezz rá a dologra.
2020. márc. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Kizártnak tartom hogy ne cseréljenek pelust. Meg is van határozva nekik napirendi formában mikor kell letisztázni a gyerekeket.
2020. márc. 13. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos cserélnek. Kisgyermeknevelő vagyok. Nálunk úgy van, hogy megreggeliznek, majd tisztába tesszük őket, udvar vagy benti játék. Tízórai után megint, ha kint vagyunk akkor egyesével bevisszük őket pelust cserélni. Ebéd előtt megint. Ebéd után mindenki lefekszik, max ha kaka van kicseréljük. Ha felkelnel ismét csere. Utána már nem igazán szoktunk. Nálunk fél 4-fél 5 között elvisznek minden gyereket.
2020. márc. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy 3kor cseréltek és mire mentél érte sok lett benne.
2020. márc. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
82%

Pedig valóban a jelölés lesz a jó megoldás, így láthatod, hogy balhét kell-e csapni vagy sem. Olyan helyre tedd, hogy véletlenül se vegyék észre, mert agyafúrtak ám, nem kell félteni őket.

Nyilván vannak jó bölcsik és jó nevelőnők, de a munkájukat te kívülről sose fogod tudni értékelni, mert minél sunyibbak, annál jobban jópofiznak a képedbe és játsszák a gondoskodót a jelenlétedben.

Anyósom volt óvónő, na őket pl. nem kellett félteni, adták a szépet mindenkinek, a világ legjobb óvónői voltak, míg be nem csukódott a szülők mögött az ajtó. Onnantól szartak mindenre, mindenkire, ordítottak a gyerekekkel és sokszor pofozkodtak is. Persze szülőknek meg ment a színdarab ugye. Minden nap kevesebb kaját szedtek a gyerekeknek, hogy minél többet el tudjanak hozni, loptak mindenből, amit beadtak a szülők. Ünnepekkor anyósom zsákszámra hozta a sütit meg az ajándékokat mint valami antimikulás.

A saját gyerekeitek érdekében ne dőljetek be az ilyeneknek. Ha csak a gyanú is felmerül, hogy elhanyagolják a bölcsiskorú gyereket, azonnal járjatok utána a dolognak, mert rengeteg hasonló szemétláda dolgozik bölcsikben, ovikban egyaránt.

2020. márc. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi jelölni fogom, de igazából nagy szükség nincs rá, mert bentre más márkát vittem utoljára, így is vettem észre hogy nem volt cserélve, csak nem tudom lehet maradt a korábbi adagból.

Nem iszik sokat a kislányom, ismerem már annyira, hogy tudjam mióta van rajta egy-egy pelus, plusz ugye a szagán is érződik....


Utolsó: döbbenet amit írsz, én nem is tudom hogy ez ilyenek hogy néznek a gyerekek szemébe. Szégyellhetnék magukat!!

2020. márc. 13. 19:42
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A 8nak igaza van. Dolgoztam bölcsiben...az volt a legmocskosabb aki a legjobban nyalt a szülőknek,azok meg be is vették. Zárt ajtók között meg ordított és rángatta a gyereket.
2020. márc. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!