Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másoknak volt olyan,hogy a...

Másoknak volt olyan,hogy a vèdőnő tanácsolt valamit és nem tettétek még mert szerintetek hülyeség lenne?

Figyelt kérdés
4hónapos múlt a fiam és a fütyije körül picit kipirosodott neki. A védőnő azt mondta,hogy egy éjszakára ne tegyek rá pelust csak terítsek alá valamit,hogy szellőzzön neki. Persze eszembe se jutott megtenni,nyilván nem akartam,hogy reggelre minden tiszta pisi legyen körülötte. Azóta már elmúlt a kipirosodás ,de komolyan nem értem,hogy mondhat ekkora hülyeséget,hogy ne pelenkàzzam be egy egész éjszakára... Nektek volt hasonló tapasztalatok védőnővel?
2020. máj. 25. 10:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Nos, ez épp nem volt hülyeseg, de mindegy.

Nem, nem volt olyan, normális védőnőm volt, sosem tanácsolt hülyeséget

2020. máj. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem meg baromi hülye tanács volt,még ha azt mondja nappal,akkor talán könnyebben kivitelezhető, na de éjjel...
2020. máj. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%

Hat ezt en se csináltam volna meg. Vannak tök jo popsikremek, amik segitenek a pirossagon, esetleg nappal egy-egy órát nyugodtan levegozhet egy eldobhato pelenkázó alateten, de hogy egész éjjel a pisijeben feküdjön annak semmi értelme.


Nekünk annyi volt amit nem csináltam, hogy mondta kezdjem el anyatejes babámat hozzataplalni 5hosan, de én inkább megvártam a 6hot. Persze nem lett volna semmi baja se igy se ugy, ezért hülyeség nem volt, de en nem éreztem surgetonek.

2020. máj. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%

Nálunk a szoptatást akarta elrontani, nem hagytam. Kezdte az elején azzal, hogy időre, mellenként max. 20 perc, komfortszopi, rajta alvás kizárva, két etetés között víz vagy tea, na meg persze cumikaaa. Aztán hogy 5 hónaposan darált háztartási keksszel megkezdeni a hozzátáplálást, amivel aztán idézem: "haladunk az elválasztás felé".

Erőszakos volt, mint a fene, de én szépen tájékozódtam mindennel kapcsolatosan, és csak azért sem hagytam, hogy kib.sszon velünk. Inkább nem írom le, meddig szopizott a lányom, mert itt kiakadnak, de legyen elég annyi, hogy évekről van szó. Míg ha erre a pitsára hallgatok, max. 3-4 hónap lett volna, utána "elapadt" volna, meg "nem kérte" volna...

2020. máj. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Miért volt hülyeség? Vannak papírlepedők (ott nem tudom mi a neve) aminek az egyik fele nedvszívó a másik gumis és nem engedi át a vizet. Pelus leszokásnál tettem olyat a lányom alá és nem volt minden csupa víz.


Amúgy nekem is normális védőnőm volt.

2020. máj. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem értem miért kellett lepontozni aki szerint is hülyeség. Inkább feküdjön a pisis ágyon? Vagy,ha bekakál akkor abba is feküdjön? Némelyek tényleg nem tudnak gondolkozni...
2020. máj. 25. 12:16
 7/12 A kérdező kommentje:
Gondolom a papírlepedő a kakát pl nem szívja el....
2020. máj. 25. 12:18
 8/12 anonim ***** válasza:
67%
Hát így is úgy is felkelt volna, csupán pelenka csere helyett az alátétet kellett volna kicserélni.
2020. máj. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Persze csak nem mindegy,hogy a fenekét törlöm csak meg vagy az egész gyereket mosdathatom
2020. máj. 25. 12:42
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekünk inkább csak túl aggódós, vagy nem akarja, hogy miatta legyen valami baj. A levegőre szoktatást egy hónapos folyamatnak akarta... Ehelyett egy hét után fogtam és kivittem, semmi baja nem lett. Stbstb. Meg azt mondta hogy fertőtlenítsük a kilincseket itthon folyamatosan :D Biztos... nincs is fertőtlenítőnk 🙄
2020. máj. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!