Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszaka, amikor felkel a...

Éjszaka, amikor felkel a kisbabátok, akkor is minden alkalommal büfiztettek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 30. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Éjjel sose. Fel se vettem, csak úgy fektében szoptattam meg. Át se pelenkáztam, meg se büfiztettem, visszaaludt azonmód.


Ja, ezt úgy tudtam megtenni, hogy egy ágyban aludtunk. Mióta átalussza az éjszakát, a saját rácsos ágyában alszik, én meg visszaköltöztem s férjemhez.

2010. júl. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mi egy szobában de külön ágyban alszunk.és csak akkor büfiztetek,ha nagyon mohón evett,vagy nem alszik be a szoptatás végére.pelust meg csak akkor ha kipisilt,vagy ha kakilt(általában a hajnali etetéskor)
2010. júl. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok megint.


Az lemaradt, hogy úgy fogja megkülönböztetni a nappalt az éjszakától, ha az éjszaka más, sokkal nyugodtabb. Ezért éjjel olyan keveset mozgattam, amilyen keveset csak lehet. Nem gyújtottam lámpát, csak egy pelussal letakart sólámpát. Ezért nem emeltem fel büzifzetni és nem bolygattam meg, hogy átpelenkázzam. A módszer bevált, 4 hónapos korától stabilan átalussza az éjszakát.

2010. júl. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én igen. Kb. 10-15 perc szopi, 5 perc büfi és már alszik is vissza. Nem 'beszélgetünk', nincs nagy fény.

4.5 hós

2010. júl. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem, sosem, pelust is csak kaki esetén cserélek. nálunk a fény úgy van megoldva, hogy az utcán pont előttünk van közvilágítás, onnan némi fény beszűrődik a gyerekszobába. a hálónkban pedig sólámpa van, bár mióta külön szobában alszik a babám, inkább csak dísz.
2010. júl. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amikor még evett éjszaka a babám csak akkor büfizett, ha még fent volt kaja után is. Ha elaludt a cicin hagytam aludni nem keltettem fel.
2010. júl. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen bufiztettem amig nemtanult meg maga atfordulni.Azutan csak mar hasira hejesztem es maga felbufizett.
2013. márc. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!