Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az, hogy a méregdrág...

Miért van az, hogy a méregdrága csöpögésmentes itatósok közül az összes csöpög?

Figyelt kérdés

Tudtok ajánlani olyat, ami nem csöpög egyáltalán?

Létezik ilyen?


2010. júl. 30. 12:35
 1/5 A kérdező kommentje:

Közben felmerült bennem még az a kérdés is,hogy egy egy ilyen cég, hogy engedheti meg magának ezt,hogy ez megtörténjen?Nem számít a hírnév,hogy az anyukák azt terjesztik egymás közt hogy ez sz@r,ilyet ne vegyél?

Pl az Avent. Az is csöpög,és 3ezer FT egy ilyen,és még az olcsóbbikat vettük.

2010. júl. 30. 12:39
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen a Nuk márkájút,nekünk ilyen van,és soha nem csöpögött!

[link]



Ha budapesti vagy,akkor a Mária bababoltba van a legjobb áron,1800ft körül van,a többi helyen drágább,én soka helyen végig néztem,és legtöbb helyen 3000ft körül mozgott az ára!

2010. júl. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
tescos,1000 alatt van az ára,és nekünk bejött.
2010. júl. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szintén tescos, 499-ért vettük, egyáltalán nem csöpög!
2010. júl. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi.

Nem akartam írni, hogy ne befolyásoljak senkit, de van egy Tesco-snekünk is, a Balatonon voltunk és ott vettem.

Most azért vettünk Aventeset, mert az itteni Tescoban nincsen ebből olyan fajta aminek van füle.

2010. júl. 30. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!