Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy alakul ki a napi étkezése...

Hogy alakul ki a napi étkezések rendje a hozzátáplálás megkezdése után?

Figyelt kérdés
Kérlek, magyarázzátok el nekem,hogy hogy lesz reggeli-tízórai-ebéd-uzsonna-vacsi, a jelenlegi hajnal 4-5,7-fél 8, 11-12,fél 4-4 és fél 8-8 órai evésekből? Bocs, ha hülyeséget kérdezek, de nem világos. Anyatejes és tápszeres a babám, most kezdtük a hozzátáplálást (19 hetes).
2010. júl. 30. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
nálunk így alakult:6-fél 7 körül reggeli,szopizik.9-fél 10 körül tízórai,gyümölcs vagy bébidesszert.fél 12-12 körül ebédel,fél 4-4 körül tejpépet kap és fél 8 magasságában vacsizik,ekkor is szopizik.magának alakította így.
2010. júl. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha már kipróbáltál egy-két dolgot, és tudod, hogy nincs tőle baja, nyugodtan adhatod több étkezés alkalmával is. A szopi maradhat akár 1 éves korig is igény szerint. Mennyi tejed van? Szerintem a tápszert lassan elhagyhatod, maradjon csak a szopi meg a kanalazás.
2010. júl. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tejem még volna, de sajnos a kisfiam nem hajlandó szopizni. Hiába próbálkozom, néhány perc szopizás után először csak elfordul, majd vissza-vissza veszi a cicit a szájába, végül elkezd sírni.Egy darabig erőltettem, de képes volt cicivel a szájában ordítani, ahogy a torkán kifért, pedig még spriccelt a tej. Ez van.

A hajnali evést magától fogja elhagyni? És akkor kínáljam meg még délelőtt gyümölccsel?

2010. júl. 30. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!