Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen következményei lehetnek...

Milyen következményei lehetnek ezeknek?

Figyelt kérdés

Ha valaki császár után egy éven belül teherbe esik? Ha 4 héttel császár után már babakocsit cipel fel a lépcsőn (gyerekkel benne) vagy ugrál?

Egy celebnél figyeltem meg ezeket. Én is sajnos császáros vagyok, nekem ezeket mind nem tanácsolták, ezért kérdezem, hogy mi baja lehet amúgy tőle az embernek?


2020. máj. 29. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Pl: Szétnyílhat a sebe vagy a meggyengült gát miatt növekszik az esélye egy méhsüllyedésre.

Ez utóbbi is érintheti a császárosokat a tévhittel ellentétben.

De tény, hogy a hüvelyi szülésen átmenteknél jobban kell ügyelni erre. Tehát nekik talán még inkább kímélni kell magukat. ;)

2020. máj. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Kulcsár Edina, gondolom.. másfél év volt a két császár között neki, nem ajánlják senkinek sem.

A lépcső cipelésen én is nagyon meglepődtem.. Nem is egyedül volt, igazán segíthethetett volna neki a fiatal, erős anyukája :/

2020. máj. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az előző császár után arra volt büszke, hogy pár órára rá már zuhanyozott. Persze lehet keménykedni de minek? Hosszú távon magával szúr ki. Amúgy nem szerettem volna nevén nevezni, mert nem szándékom őt mocskolni, de tényleg meglepő, hogy sok nőnek most ez a követendő példa, meg "le a kalappal", mikor az egészségével játszik. Én is sok mindent meg tudtam volna csinálni, de direkt visszafogtam magam, így nem tudom, hogy mit előztem meg vele, ezért is a kérdés. Mondjuk a hegem gyönyörűen begyógyult és már sportolni is tudok, de nem tudom persze milyen lett volna ha nem hallgatok az orvosra
2020. máj. 29. 12:12
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont zuhanyozni engem is felállítottak pár órával császár után, állítólag segít a felépülésben ha hamar lábra állsz.

Az is megérdemli akinek egy celeb a követendő példa, én a dokira hallgattam.

2020. máj. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Engem is felállítottak de nem azonnal, amint éreztem a lábam. Az utolsó mondatoddal egyet értek.


De igazából nem is Edina a téma konkrétan, hanem hogy mik a következményei bizonyos dolgoknak. Az első jókat írt köszönöm

2020. máj. 29. 12:36
 6/7 anonim ***** válasza:
38%
13 hónap van a császáros és a vbac babám közt, semmi probléma nem merült fel. Cipelni a nagyot kellett, nem mondhattam az egy éves gyereknek, hogy bocs, de nehezebb vagy, mint a kistesód. 😊 Az orvosok egy átlagot mondanak, amiben benne van a gyors és a valami miatt elhúzódó gyógyulás.
2020. máj. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%
Mivel a belső heg lassabban gyógyul és nem is lehet látni, milyen állapotba van, ezért veszélyes ha hamar megint terhes lesz valaki. Évek után is megvan a veszély hogy elvékonyodik, szétnyílik, nem hogy hónapok után
2020. máj. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!