Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg, most komolyan létező...

Tényleg, most komolyan létező jelenség ez?

Figyelt kérdés

Eddig volt a "kuki" téma, hogy mekkorának kell lennie pl. egy 10 hónapos kifiú kukijának? Nem mindegy? Egyiknek ilyen, a másiknak olyan.

Erre olvasom, jön a kislányos dolog is....

Ezt tényleg figyelni kell?

Ez vmi perverzió??


2010. júl. 30. 18:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Amit a kukirol irtam nem vicc.A Vendeg a haznal foglalkozott vele egy musorban.
2010. júl. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
na jó, de ha egy kuki betegesen nagy, azt azért észre veszi egy anya, és nem kell méregetni, és 100 emberrel egyeztetni... gondolom én...
2010. júl. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Hát ja. Amikor megyünk védőnénihez óhatatlanul is látom más kisgyerek kukiját pl.. Milyen már hogy mekkora egy nyílás a lányoknál ...??

Á, nem találok szavakat....

2010. júl. 30. 19:49
 14/19 anonim ***** válasza:
49%
Azért nem kellene ennyire kisarkítani, mert nem így tette fel a kérdést, hogy erre kérdezett volna rá, hogy normális-e hogy ilyen kicsi a hüvelynyílás, hanem hogy hogy lehet műtét nélkül korrigálni az összenövést,és volt dokinál is csak gondolom előre érdeklődött. Valóban vannak ezen az oldalon idióta kérdések, de ezt nem mondanám annak! Nem tudom mit kellet ezen kiakadni!
2010. júl. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ja bocs. én egy másik kérdésre gondoltam, hogy arról van szó, na ez már így tényleg fura!!!

Utolsó!

2010. júl. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Carmen neki is válaszolt:)
2010. júl. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Carmen mindenkinek válaszol :D
2010. júl. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

A nagy kukis dolog ugy derult ki hogy a szulok elvittek 2. fiu gyermekuket egy orvoshoz hogy kicsi a kukija.

Erre derult ki hogy neki nem kicsi hanem a tesonak nagy.

Ez volt a sztori.

2010. júl. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom... Ha az első fiúnak annyira nagy volt a kukija, hogy a 2.nak betegesen kicsinek tűnt mellette, akkor sztem már az elsőnél észre kellett volna venni, hogy ez nagy. Mert az embernek hiába nincs gyereke, akkor is tudja, hogy kb mekkora egy bébikuki. Nekem lányom van, mégis tudom kbra. Na de mind1...
2010. júl. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!