Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Őszibarackot hogyan adjam 6...

Őszibarackot hogyan adjam 6 hónapos babának?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy héja nélkül, és nyersen. De az almát és a főtt krumplit, amit eddig adtam neki, lereszeltem és úgy kapta. A barackot is próbáljam lereszelni? Vagy villával össze tudom nyomkodni? Sajnos semmi aprító-vágó-mixelő gépem nincs:(
2010. júl. 30. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
a jó éret barackot meghámozom és a kicsi elszopogatja!
2010. júl. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha jó érett, akkor villával is összetudod törni, ha nem annyira, akkor reszeld le.
2010. júl. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szia!én almareszelővel reszelem le neki.
2010. júl. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb: biztos van szűrőd. Meghámozod, felkockázod, és a kockákat szűrőn kanállal átnyomkodod a kis táljába, tök jó pépes lesz tőle:)
2010. júl. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én leturmixolom neki,de ha jó érett villával simán összetöröd:) Ha nagyon leves akkor én háztartási kekszel szoktam sűríteni vagy más gyümölccsel, pl babánnal.

Mielőtt lepontozna valaki a háztartási keksz miatt, elméletileg a glutént már 4-7 kor között kell bevezetni. Boccs az offért.

2010. júl. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És ha krumplinyomóval megpróbálnád? Legyen jó pépes, nagyobb darabok nélkül, mert ő még inkább nyalogat, szopogat. A háztartási keksszel nem a glutén miatt van baj, hanem a hozzáadott mesterséges térfogatnövelők és tartósító miatt. Természetesen mindenkinek szíve joga.
2010. júl. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!