Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alábbi vezetéknévhez milyen...

Alábbi vezetéknévhez milyen keresztnevet adnátok?

Figyelt kérdés

A vezetéknév Juricsik (remélem nem látja egy ismerősünk sem, haha:D) és egyelőre fiú és lánynevet is szívesen fogadok, nagy a tanácstalanság, hátha megtetszik valami.

Légyszi írjatok szempontokat, amik esetleg nektek segítettek névadásban, ne csak 20 név ömlesztve, tekintet nélkül mindenre, mint ahogy láttam már korábbi kérdéseknél.

Amit tudunk, hogy 2-3 szótagos, nem nagyon népszerű (tehát nem egy Bence), de nem is túl cifra (Maximilián) nevet keresünk.

Köszönöm ha segítetek:)



2020. jún. 3. 23:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Laura,Letícia,Lizabella,Liza,Lizanna,Madléna,Marianna,Marietta,Marinella,

Narina,Nerella,Nerina,Ninetta,Petra,Polina,Regina,Sarolta,Szibilla,Szimóna,

Szimonetta,Szófia,Szonja,Tícia,Viola,Violetta,Zsanett,Zsófia,Zsuzsanna.

2020. jún. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
88%

Huhh szerintem a Dominik szörnyű a vezetéknévhez. Ráadásul gyakori is. Mondom ezt ugy hogy Dominik a fiam.😅


Első válaszoló fiú névnek jókat ír. Juricsik Gábor v Juricsik Zoltán


Lanynevbe egyik felsorolt se tetszik, olyan gyakoriak vagy nagyon "flancos" ami a kérdezőnek nem tetszik, vagy szimplán sztem nem illik a vezetéknévhez.


Bár a Juricsik Janka nem rossz vagy a Juricsik Szófia. De ezek sem az igaziak nekem. 😅

2020. jún. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
31%

Diána, Klaudia, Adalberta, Bettina, Ramira, Ramóna, Gizella, Hajnalka, Gerda, Gerbera, Jázmin, Bianka, Orsolya, Kitti, Katalin, Dalma, Flóra, Gabriella, Brigitta

Mátyás, Dénes, Albert, Timóteusz, Klaudió, Géza, Károly, Gábor, Péter, László, Flórián, Mihály, Miklós, Julián, Bálint, Barnabás, Hunor

2020. jún. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Bálint, Attila, Kálmán, nekem tetszenének hozzá, mivel a vezetéknév elég kemény, ezek meg lágyítják.

Női névként ugyanezen az elven Imola, Lídia, Lilla, Blanka, Bianka.

Szóval mindenképp valami dallamos nevet adnék mellé. Nekünk is hasonlóan kemény, külföldies hangzású névhez kell választani, és mi ezekben gondolkodunk.

2020. jún. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A Vanda nevet még nem írta senki, szerintem ez is passzol a vezetéknévhez :) Az Izabella is gyönyörű név ☺️
2020. jún. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Petra Elizabeth(az utobbi masodik nev kent) ha lany, vagy Patrik Theodor (az utobbi masodik nev kent)
2020. jún. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Milán. Márk ,Máté , Richard , Gerold

Mirella , Diana, Vanessza , Melissza, Miranda, Szófia, Dália

2020. júl. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Lány:

Juricsik Fruzsina

Juricsik Lili

Juricsik Janka

Juricsik Luca

Juricsik Júlia

Juricsik Jázmin

Juricsik Cintia

Juricsik Brigitta


Fiú:

Juricsik Dominik

Juricsik Erik

Juricsik Vince

Juricsik József

Juricsik Vilmos

Juricsik Martin

Juricsik János

Juricsik Patrik

Juricsik Imre

Juricsik Csaba

Juricsik Viktor

Juricsik Kevin

Juricsik Tibor

Juricsik Marcell

Juricsik Miklós

Juricsik Richárd

Juricsik Ármin

Juricsik Hunor

Juricsik Gyula

2020. júl. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!