Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt még valaki, aki nem...

Van itt még valaki, aki nem akar gyereket? Ha kérdezik, el mered mondani? Meg tudod fogalmazni, miért nem akarsz?

Figyelt kérdés

2020. jún. 15. 15:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%
A te életed, a te döntésed. SZARJ LE MINDENKIT!! Egyáltalán nem tartozol magyarázattal senkinek. A lényeg, hogy a pároddal legyél őszinte ezzel kapcsolatban, és ne hagyd remények között, ha te már biztosan tudod, hogy soha nem akarsz majd gyereket.
2020. jún. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
64%

Szabad tudni hogy hány éves vagy?

A húszas éveim elején még én sem akartam gyereket, most vagyok 28 és a második kislányomat várom. Hidd el nekem idővel változni fog. Ha nem az sem gond, hiszen aki szeret az úgy szeressen ahogy van, a többiek meg nem érdekesek.☺️

2020. jún. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
35%
Minden nap van itt egy ilyen kérdés, úgyhogy igen vagytok páran.
2020. jún. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
93%

Nekem pont fordítva van mint a kettes válaszolónak. Világ életemben gyerekek közt képzeltem el magam, sok is volt a családban, bébiszitterkedtem is, most hogy 28 leszek idén és több barátnőmnek is van már valahol elszivárgott a vágy.

A szüleimet nem igazán érdekli lesz e vagy sem, más véleménye pedig alapból nem nagyon érdekel.

2020. jún. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

24 éves vagyok, nekem nem úgy tűnik hogy olyan sokan érvelnek az mellett, hogy nem akarnak gyereket. A korombeliek fele terhes, a másik fele meg már belevágott a babaprojektbe.

Minden nőtől csak ennyit hallok: gyerek, gyerek, gyerek... én meg inkább beszélgetnék arról, mit ebédelt ma.

Nem hinném hogy változna, sok érvem van miért nem szeretnék, de egy sincs amiért igen.

2020. jún. 15. 17:23
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell megfogalmazni. Nem akarsz es kesz. Magánügy. Az meg mi, hogy el méred e mondani? Felnőtt vagy, enm?
2020. jún. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Legtöbbször furcsán és nem értően néznek rám, ha közlöm, hogy nem akarok gyereket.

Ezért érdekelt, más ezt ki meri-e mondani, vagy inkább csendben marad.

2020. jún. 15. 18:27
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a barátnőm az, aki nem akart soha. 45 éves, 25 éve házas. Ha megkérdezi valaki, közli hogy nem, nem akar és téma lezárva. Ennyi. Ő csinálja jól.
2020. jún. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
83%
Én nem akarok. 30 éves vagyok, 8 éve vagyok a férjemmel, 4 éve házasok vagyunk. Mióta beszélni tudok azóta tudom, hogy soha de soha nem akarok gyereket és ez napról napra erősebb. Persze mindenki ufóként nézett/néz rám és próbálkoztak meggyőzni, hogy de márpedig az milyen csuda jó stb, voltak ebből viták is, mert anyós nagyon nem bírta felfogni, hogy nem lesz unoka, bármennyire is kapálózik, továbbá volt pár bunkó rokon, akik nem értettek a szép szóból, de egyszerüen le kell őket tojni, ez mindenkinek a magánügye, senkinek semmi köze hozzá. Okom az millió és egy van, hogy miért nem akarok gyereket, de semmi szükség magyarázkodnia, bőven elég hogy nem akarsz. Nincs ezzel semmi baj egyébként, nem kell mindenkinek gyerek.
2020. jún. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
61%

bezzeganya.postr.hu/nem-leszek-rabszolga-en-nem-szulok-gyereket


Ezt találtam neked, Mi 37N/41F évesen vágtunk bele a baba projektbe, van még időd ezen aggódni. Tedd fel a kérdést újra 10 év múlva magadnak, addig éld az életet, és ne rágódj rajta.

2020. jún. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!