Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jarassegito jo dolog?

Jarassegito jo dolog?

Figyelt kérdés
Talaltam olyat amivel nem lodul meg. Ez hasznos dolog?
2020. jún. 15. 15:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%

Igen, nekünk is van. Most tanul járni a lányom és nagyon nagy könnyebbség, hogy nem kell állandóan felette állni és hajolgatni (derékfájós vagyok a várandósságom óta).

Egyébként nem is olyan nagy összeg, ha belegondolunk.

Én ilyeneket vettem:

[link]

[link]


Megmondom őszintén a Fisher-Price szerintem jobb, a Little Dutch igazából csak a színe miatt tetszett meg (egyébként az a baj vele hogy sokkal gyorsabban gurul mint a Fisher-Price), szóval szentem megéri az árát.

2020. jún. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%
A lányom szerette, de csak addig amíg járni nem kezdett. Pár hónapot használja csak, emiatt használtan vettük, így megérte.
2020. jún. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
A FP nagyon meglódul, a lányom többször is hasra esett vele. Ő szerette,én nem. Nem ennek hatasára talult meg járni. Hasznaltan kaptuk ingyen ismerősöktől, én spec egy forintot nem adnék érte.
2020. jún. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon nem pártolom ezeket a vacakokat (bébikomppal egyetemben), már kezdik szerencsére betiltani őket, mert nagyon károsak a gyerekre (persze vannak kivételek). Magától is meg fog tanulni járni, nem értem minek siettetni. Nem úgy fogja leélni az életét, hogy nem jár.
2020. jún. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18%

A járássevítő egyáltalán nem káros, a bébikomp igen.

Mondjuk ha te valamilyek bevásárlóközpontban tolsz egy bevásárlókocsit az is káros?

2020. jún. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
A járássegítő valóban nem káros csak szimplán felesleges. Úgyis talál valamit a kicsi amit el tud toligálni.
2020. jún. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem káros, de nem is jó semmire.
2020. jún. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vendégségben próbált ilyet a fiam, ott nagyon tetszett neki, és sokat mászkált vele aznap délután. De én teljesen feleslegesnek éreztem, és szépen meg is tanult magától is járni. A járássegítőtől nem fog hamar elindulni
2020. jún. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Felesleges.
2020. jún. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Annyira felesleges, mint az összes többi játék. Nem azért vettem, hogy előbb tudjon járni, hanem azért, mert tetszett neki.
2020. jún. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!