Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Önző dolog lenne heti 1 vagy...

Önző dolog lenne heti 1 vagy 2 óra magamnak?

Figyelt kérdés

Most lesz 3 hónapos a kislányom, és újra indultak a csoportos edzések amik ugye a járvány miatt szüneteltek.

Nekem nagyon fontos volt mindig a mozgás, a tánc a hobbim egy ideig még dolgoztam is ilyen téren.

Egy héten jól esne elmenni 1 órát zumbázni, táncolni, de úgy tűnik a környezetemben levők szerint rossz vagyok emiatt mert nem hagyhatok ekkora gyereket másra..

Eddig egyszer tudtam elmenni és őszintén megmondom attól az 1 órától teljesen kicseréltnek éreztem magam, feltöltődtem, mintha mínusz 5 kiló távozott volna rólam stb stb..

Anyukám sajnos nem mindig tudna rá vigyázni..

A kérdésem: Szerintetek korai lenne megbízni valakit hogy abban az egy órában vigyázzon rá? Úgy gondoltam hogy elvinném oda a helyszínre magammal és ott helyben az épületben vigyázna rá egy ismerősöm.

Vagy ez túl önző gondolat? Várjak ezzel amíg nagyobb lesz?


2020. máj. 26. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Egyáltalán nem önzőség, sőt a babának is sokkal jobb, hogy egy kiegyensúlyozott anyukája van :)

Nyugodtan menj nem ettől rossz anya valaki.

Én 4 hónap után kezdtem újra edzeni heti 1 órát és fantasztikus volt:)

2020. máj. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj csak nyugodtan, nem vagy önző abszolút.
2020. máj. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A gyereket bárkire rábízhatod, akiben megbízol és tud a gyerekkel bánni. Lehet a nagymama, az apa - ö hol van a történetben? -, szomszéd, bébiszitter, vagy bárki más.

A heti 1-2 óra nemhogy nem önzés, hanem kifejezetten fontos lenne neked is, meg a picinek is.

2020. máj. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj! Nem vagy önző!
2020. máj. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha anyuka kiegyensúlyozott, akkor a baba is az lesz.

Hidd el érzi a pici, ha te jól érzed magad.

Ha kell az az 1 óra zumba, menj nyugodtan! :)

Én zumba helyett egyelőre csajos találkozót tartok.

Még nem merek úgy mozogni, mint régen.


Sok boldogságot! Puszi :)

2020. máj. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%
NAPONTA kéne 1-2 órát szánnod magadra, nem hetente.
2020. máj. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is támogatlak! :) jó ötlet.
2020. máj. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy önző!Ès mint előttem is írtàk hidd el a babànak is jót tesz ha te rendben vagy magaddal!Ès amùgy is csak 1 òra ès mèg a közelben is vagy!
2020. máj. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én ennél korábban is eljártam már regeneráló edzésre. Apuka volt a babával. Fel sem merült bennem, hogy önző lennék. Nem lehet a testemet ennyire kisajtolni (terhesség, szülés, szoptatás) és semmit sem visszaadni neki. Annyi, hogy nálunk (Németország) nem tanácsolják ilyen korán az ugrabugrálós edzéseket, mert a medencefenék el van gyengülve és leereszkedhetnek a szervek, ha először azt nem erősíted meg.
2020. máj. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!