Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik felállás a megterhelőbb...

Melyik felállás a megterhelőbb, ikrek vagy kis korkülönbséggel született testvérek?

Figyelt kérdés
2020. jún. 17. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Mindenkinek nehéz, csak mindenkinek más miatt. Nem lehet ezt összemérni.
2020. jún. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Ikrek.
2020. jún. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon kevés hiteles válaszod lesz, mert nem sok anyuka van, akiknek mindkettő felállásban van tapasztalata. Márpedig ha csak az egyiket mondják, mert nekik abban van tapasztalatuk, nem biztos, hogy az a jobb, csak mert neki ikrei/kis korkülönbségű gyerekei vannak.
2020. jún. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem az ikrek. Egyikben sem vagyok érintett, de két bömbölő, hasfájós csecsemő, akik 3 óránként esznek és felkeltik egymást a bőgéssel nehezebb lehet, mint egy nagyobb gyerek mellett egy újszülött.
2020. jún. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Más miatt nehéz a kettő.

Az ikrek felváltva bőgnek egész éjjel, aztán meg szaladhatsz kétfele másfél éves korukban.

A tesóknál viszont a melledről csüngő babával szaladhatsz a másfél éves után, és évekig nem alszanak egyszerre.

De hogy írjak valami biztatót is, nagy korkülönbségnél meg vagy nézheted a durcásan ciccegő kamaszt azt Alma koncerten, vagy csitíthatod a bömbölő egyévest a zeneiskolai koncerten. :))))

2020. jún. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Az ikrek
2020. jún. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem az ikrek

Kifejtem:


Ha első gyerek egyedül is nagyon nehéz.. azonnal kettővel huhhhhaa


Ha 2. Alkalommal lesz ikrek.. akkor a van egy tesó..

- 2. Gyerekre lépés megint nagy váltás.. a 3. Állítólag sétagalopp

De akkor az a nehezített..


Akkor ideális, ha valaki 3 gyereket tervez.. és ikrek jönnek 2. Alkalommal.

Mert 2-3.’gyereknközt kicsi különbség nagyon nehéz.

Kihez alkalmazkodj?


/ 19 hónap van a gyerekeim közt.. 2-2,5 évet tervezünk a 3. Gyerek és a ketteske közt/

2020. jún. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem meg a 2kissebb korkulonbsegu tesokkal.


Ha ikrek szuletnek, nyilvan nehez. De alapbol azt szokod meg. Nyilvan nem konnyu, elaltatod az egyiket, sir a masik.


De 2mas korosztalyu babaval-


Az egyik szopizik, esetleg fejd a tejet. A masik mar eszegetne minden felet. Jon a foga- a kissebb hasfajos.

Esetleg bolcsibe szoktatas-kissebb felugyeletenek megoldasa.

Nagyobb mar jatszana a jatszoteren de meg egyedul nincs el-kissebb a babakocsiba- sir mert szopizna.


Nagyobb csak 1x alszik max 2x kissebb meg kb egesz nap.

Altatasbol allna az egesz nap, de nagyobbal foglalkozni kell.

2020. jún. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
22%
13 hónap van a gyerekeim közt, én ezt sosem éreztem nehéznek. Hamar összehangoltuk a napirendet, alvásidőben tudtam én is pihenni vagy a hobbimmal foglalkozni. Ikrekkel nehezebb szerintem.
2020. jún. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!