Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ciki saját márkás baba dolgoka...

Ciki saját márkás baba dolgokat venni?

Figyelt kérdés
Ti vesztek rossman, müller, dm stb saját márkás dolgokat? Pl pelenka, tejital, tejpép és ilyesmi dolgokban.
2020. jan. 15. 14:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Bár nincs gyerekem, de szerintem nem ciki.

Rengeteg dolog van, amiből a saját márkásat jobban szeretem mint a szétreklámozott, megmarketingelt "csodaszert".

Az a ciki, hogy egy felnőtt ilyet megkérdez, hogy ciki e...

2020. jan. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
Miért lenne ciki?
2020. jan. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Nem ciki, és DM pelenkát és popsitörlőt veszek, Rossmannból testápolót, hintőport saját márkásat. Bébiételben is vettem már mindkettőt, ill. itatópohárból csak a DM-eset szerette a lányom.
2020. jan. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem ciki. Pelenkát lupilut használtunk, a kicsivel is azt fogok. Sőt ruhákat is szívesen veszek pl F&F-et vagy Lupilut. A drogériák holmijai közt is vannak igazán jó minőségűek.
2020. jan. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%

Én Rossmanba járok, meg néha a Müllerbe.

Én nagyon sok Rossman saját márkás dolgot veszek. Pedig megvehetném igazán bármelyik márkásabbat is, nem vagyunk gazdagok, de 600e körül van a havi bevételünk,beleférne. De nem azért nem veszem meg mert sajnálom, hanem mert sokszor nem jobb. Eleinte Pampers Premium Care pelust vettem, de egyre kevésbé szerettem, állandóan kipisilt belőle a baba. Próbáltam többfélét, és a Babydream pelus az nekünk, ami mindent benntart. Szóval ha akciós valamelyik márkás, akkor is a Babydream pelust veszem. Fürdető, sampon, krémek Bioderma van meg Nivea meg Dora Natura, de ezekből kevesebb is fogy, sokáig elég.

Kajából ha veszek néha bébiételt boltit, akkor a Hamaneket szoktam, nem azért mert az a legolcsóbb, hanem egyszerűen azt szereti legjobban a lányom, megeszi a többit is, de pl az Univerek nem ízlenek neki. Tejpépből, babamüzliből is Babydreamet veszek vagy ritkán Nestlét, ezt meg azért , mert teljesen ugyanaz mint a többi csak fele annyiba kerül. Eddig Beba tápszert kapott mert volt rá receptünk és 800ért vettem egy dobozt, de most már nem írják fel, nem fogom 3500ért venni a Beba tejitalt, 1099ért vettem most Babydream Junior 1 tejitalt, majd meglátjuk, hogy hogy tetszik neki, amúgy is már csak reggel este issza ezt.

Szóval szerintem nem ciki, mindenki azt vesz amit akar, én nem találom rosszabbnak mint a márkásak. Pl a Rossmanos tejitalt a Humana gyártja, szóval kb ugyanaz mint a Humana csak 1/3-ába kerül.

Amin lehet spórolok, és nem azért mert skót vagyok, hanem amit pl megspórolok ezen,azon a pénzen kap egy márkás ruhát, mert ruhából viszont szeretek neki normálisabbakat venni, GAP, Next, Zara stb.

kapott 1-2t a Pepcobol is, itthonra jó koszolni, de ha megyünk valahova nem szeretem ha ilyenben van, 10-ből 8 gyereken mikor ugyanaz a ruha van nekem olyan kínos, de én felnőttként se szeretem a tömeg dolgokat, így a babának is szeretek kicsit különlegesebb dolgokat venni.

Engem egyáltalán nem érdekel a Rossmanban pl hogy mit gondolnak rólam amiért Babydream cuccokat veszek, nekem tetszik a minősége, és nem is drága.

2020. jan. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem az a ciki, ha az ember ráfizet a márka miatt, mert húú reklámozott ismert márka, miközben a DM, Müller, Rossmann sajátmárkás dolgok legalább annyira jók, sok esetben jobbak.
2020. jan. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%

Miért lenne ciki? Ki mond ilyesmit neked????


A sajátmárkás cuccokat sok esetben ugyanaz a gyártó gyártja, mint a márkásakat! Sőt, van úgy, hogy tökugyanaz a termék, csak más csomagolásban.

2020. jan. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%

Nem


Nálunk az F&F pelus bevált

de pl sem a babydream sem a babylove,lupilu csak 3-asban volt jó... de a pampers sem volt jó..Liberot is szoktam venni, ha van értelmes áron.


Úgyanúgy a ruhákat is szeretem a Tescoban, sőt Aldiban és Lidl-ben is.

Magamnak is szoktam venni.


Popsitörlő:

Libero, Pampers, neogranormon kipirosodott a gyerek.

Babydream tescos nem.


Babiételt viszont csak az univert ette meg ( abból is 2 félét.. főztem neki, de jó lett volna utazásokkor)

2020. jan. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem a brendon-mamik a cikik. Okos döntés, jó minőségű cuccok a sajátmárkások.
2020. jan. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%
Ha a babának jó, akkor miért lenne? Ez olyan, mint mikor valaki megszól, mert juj hogy lehet tescos meg pepcos ruhát ráadni a gyerekre? Nem tök mindegy arra a pár hétre, amíg ki nem növi?
2020. jan. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!