Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babával el merjek...

3 hónapos babával el merjek indulni egyedül autópályán?

Figyelt kérdés
3 hónapos a kislányommal a jövő héten Budapestről Balatonfenyvesre kéne mennem, de úgy alakult, hogy más nem fog velünk jönni. Félek az úttól egy kicsit, mert autópályán nem tudok megállni akárhol, ha elkezd sírni, vagy bármi gond akad. Városban kéthetes kora óta közlekedem vele, semmi baj nem szokott lenni, jól elvan a kocsiban, de ott a megnyugtató tudat, hogy akárhol félre tudok állni, ha kell. Autópályán meg csak a legközelebbi benzinkútnál. Az ülése hátul van, és menetiránynak háttal, így még csak nem is látok hátra. Sajnos nem tudom előre rakni, mert nem lehet kikapcsolni a légzsákot. Ti voltatok mér ekkora gyerekkel kettesban autópályán? Kérlek írjátok mega tapasztalatokat!
2010. aug. 1. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

én rendszeresen járok Fehérvárról Nagykanizsára gyerekkel, most 6 hónapos, de már számtalanszor voltunk! nekem sokkal stresszesebb lenne Bp-en vezetni gyerekkel egyedül! nyugodtan indulj el, nem lesz semmi baj. azért 10-15 km-enként vannak benzinkutak vagy legalább pihenőhely, meg fogsz tudni állni. ha látod, hogy ébredezik, félreállsz és megelőzöd a sírást. megeteted, elindultok, lehet, hogy fel sem ébred, míg odaértek!

jó utat!

2010. aug. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En szivesebben utazom a gyerekeimmel autopalyan. A kisebbik 5 honapos, de igy is vegigalussza az egeszet, akkor utemesen, temposan megyunk, nem kell megallni, nincs zaj. Csak haladunk. Az autopalyas kocsizast vegigalussza, a varosban minden masodik lampanal, vagy mellettunk dudalasnal megebred.
2010. aug. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan indulj el. A baba 2 hetes kora ota jarjuk az autopalyat. Kulfoldon elek es a baratnom egy masik varosba lakik a babajaval. Szinte hetente megyek hozza kedden es o szinte hetente jon hozzank csutortokon. Az o kislanya 1 hettel fiatalabb az en fiamnal. A mi utunk 90-100 km korul van reggel megyek este furdesre jovok haza a fiammal. Mar 6 honapos es sosem volt eddig gond, szinte az elete reszeve valt. :) Egyszer alltunk meg mert bekakailt es sajnos egybol felebred vagy sir annyira nem birja a kakis pelust. Megalltunk egy benzinkuton, kicsereltem a pelust es mentunk is tovabb.
2010. aug. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Még szép,hogy voltam.De mennyit......

Ha el kezd sírni,a köv.kiállón megállsz ha nem hagyja abba.

2010. aug. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!