Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nevetgélés közben, hanyatt...

Nevetgélés közben, hanyatt fekve bukott egyet, ez az orrába ment. Kell valamit tenni még?

Figyelt kérdés

4 hónapos picim szórakoztatta magát, beszélgetett, nevetgélt a szőnyegen, majd egyet bukot, a szájából nem köpte ki, és azt felhorkantotta, egy pillanatra úgy megijedt, hogy nem is kapott levegőt, láttam a kétségbeesést a kis arcán. Gyorsan alányúltam, oldalára,majd a karomra lefelé fordítottam, kiköpte a dolgot, az orrán is folyott a bukás. Köhögött, tüsszentett, majd keservesen felsírt. Szegény vagy 20 percig nem nyugodott meg, közben sétáltam vele, próbáltam orrszívóval leszívni ha esetleg van még váladék, az orra eléggé szörcsögött, néha köhintett, tüsszögött. Alig tudtam megnyugtatni.

Ezután nem sokkal megfürdettük, evett, rendesen kap levegőt, a fürdés már a szokásos jókedvvel telt, szopi alatt elaludt és most nyugodtan pihen,alszik.

Szerintetek van még mit tennem? Orvosnak látnia kéne? A feljött savasabb cucc nem tehet kárt a légútjában? Mit tehetek, hogy ezt elkerüljem, még egyszer ne forduljon elő?


2020. jún. 21. 20:16
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Semmi nem törtenik, bukós babáknál megesik. Mi is ki szoktuk szívni orrszívóval, ha már nem szörcsög, köhög, tüsszög, akkor kitisztult nincs semmi gond.


Nem lehet teljesen elkerulni, időnkent elofordul hogy felszippantja a bukást, legyen kéznél orrszívó.

2020. jún. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!