Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Esküvő után mennyit vártatok...

Esküvő után mennyit vártatok a babára? És hogy birtátok ki azt a bizonyos időt hogy lehessen?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy közben nagyon akartatok volna, másnak volt is de nektek még nem lehetett.

Pl férjeitek nem akarta vagy még nem volt saját lakás.



#baba #Várt pillanat
2020. jún. 21. 22:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen bírtam, de értettem a férjem érveit.


5 éve voltunk házasok, amikor megszületett az első gyermekünk

És 10 éve voltunk egy pár.

2020. jún. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Esküvő után rögtön jött, előtte nem próbálkoztunk, nekem fontos volt, hogy ne terhesen álljak oltár elé. Nehéz volt várakozni addig, nálunk minden adott volt előtte is.
2020. jún. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
34%
Egy éves volt a gyerekünk az esküvőn és nem volt még saját lakásunk. Egyikhez sincs köze.
2020. jún. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%
Az esküvőnk után 3 hónappal, megszületett a kislányunk.
2020. jún. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%
Nem vayunk házasok, 10 éve vagyunk együtt, 2 gyerek. Szerintem ez nem a papirtól függ, hanem attól, hogy megvan-e a gyerekhez szükséges feltétel, pl anyagiak...
2020. jún. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
5eve voltunk együtt, október 21en volt a házasság, október 22en ("naszejszaka vagy mi a franc 😂) fogant a fiunk. Pont ma vagyunk 7 éve együtt 🥰
2020. jún. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

8 éve voltunk együtt. Eredetileg nem is akartunk összeházasodni, de gyermeket már régóta szerettünk volna. Sajnos minden erőfeszítésünk, meddőségi kezelések ellenére sem sikerült, 7 év után sem.

Eldöntöttük, hogy 'két vasat tartunk a tűzbe', és beadjuk a papírjainkat örökbefogadásra is, de ehhez össze kellett házasodnunk előbb.

A 6. lombikunkkal párhuzamosan volt az esküvőnk is. Néhány nappal utána kaptam vissza 2 embriót. Egyikükből megszületett a kislányunk 8 hónap múlva.

2020. jún. 22. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Júliusban volt az esküvőnk, novemberig védekeztünk még, amíg meg nem lett az elegendő önerő a lakásvásárláshoz. Áprilisban fogant a kisfiunk.

Ennyit nem volt vészes várni és közös döntés is volt minden.

2020. jún. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Két hete volt az esküvőnk, 28 hetes terhes vagyok :D
2020. jún. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Mar az eskuvo elott par honappal probalkoztunk de nem jott ossze 1 evig, kozbe osszehasodtunk. Kiderult h meddo vagyok nem lehet termeszetesen gyerekem. Jott a lombik es elso sikerult azota mar itthon van velunk a kicsikent de 2 evet vartunk ra es beleszkadt a szivem minden honapban... mi ugy birtuk ki ezt az idoszakot h rengeteg programot csinaltunk kettesben es baratokkal is, sokat utazgattunk probaltuk elvezi az eletet de igy is voltak nehezebb pillanatok
2020. jún. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!