Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bármikor válhat egy baba...

Bármikor válhat egy baba hasfájóssá?

Figyelt kérdés
2 hetes a babám és eddig (lekopogom) nem hasfájós. Sanszos, hogy ez így marad vagy akármikor megváltozhat? Anyatejes, nem tudom ez számít-e valamit.
2020. jún. 22. 08:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálunk 4-5 hetes koràban kezdődött és 4 hónapos koráig tartott. Szintén anyatejes volt.
2020. jún. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hm, szóval akkor még ne örüljek. :D
2020. jún. 22. 08:32
 3/9 anonim ***** válasza:
Álltalában az első pár hét után jön elő
2020. jún. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én babám 2 hónapos korában lett hasfájós... másfél hónapig tartott (tehát 3.5 hónapos koráig), de szerencsére nem volt annyira durva. BioGaia segített. Szerdán lesz négy hónapos és már semmi baja szerencsére :) Csak annyit tudok mondani, hogy reménykedj, de ha elő is jön, az egyetlen ami biztos: elmúlik. Előbb utóbb. Drukkolok!
2020. jún. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk 2 hetesen kezdődött.
2020. jún. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nàlunk 6 hetesen kezdődött.
2020. jún. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Az én kislányom 6 hetes és 3 hetesen kezdődött a hasfájás. Én aloe-vera natur gélt adok neki, sokat segít!
2020. jún. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én attól kezdve hogy hazajöttünk a kórházból, minden este adtam Neki a védőnő tanácsára megelőzés céljából az 5 csepp biogaiat, egészen 4 hónapos koráig. Nemtudom hogy ennek köszönhető, vagy csak szimplán szerencsések vagyunk, de egyszer sem fájt a pocija.

Én bátran ajánlom!

2020. júl. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2,5 hónaposan jött elő és 4 hónap+9 napig tartott (kiírt születési dátumtól számítva pont négy hónapig) .
2020. aug. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!