Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a Pablosky és a D. D....

Milyen a Pablosky és a D. D. Step cipő? Használt már a gyereketek ilyet?

Figyelt kérdés
Még csak képen láttam, de nagyon megtetszettek. Nálunk sajnos nem lehet kapni, mondjuk a siestán kívül csak kínait...de ha érdemes akkor talán rendelnék vagy megpróbálnám megnézni élőben.
2010. aug. 1. 13:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Lányom első cipője D.D step volt. Nagyon szép volt, de fogalmam sincs, hgy tartó-e mert 5 hét alatt kinőtte. Tiszta bőr. Nem bántam meg, hogy megvettük. Kinézetre mindenképpen csudaszép volt.
2010. aug. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszia választ! Azt még megkérdezném, hogy jó hajlékony volt-e a talpa?
2010. aug. 4. 13:27
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja, és van benne harántemelő?
2010. aug. 4. 13:28
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi Pabloskyt használtunk. Full bőr szandi volt. Bár hamar kinőtte, imádtuk.
2010. aug. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

első vagyok. a talpa hajlékony volt de a harántemelőről nem tudok nyilatkozni. Én nem kerestem direkt olyat. Nekem a talp és kemény sarokrész volt fontos, meg hogy tartsa a bokát.


ilyen volt neki:

[link]

2010. aug. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én sem harántemelőset keresek hanem amiben nincs.:-)
2010. aug. 4. 15:28
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon jól néz ki a cipő! Most már őszre keresem a cipőt, valami teljesen zártat, majd szétnézek azon az oldalon amit küldtél.
2010. aug. 4. 15:30
 8/9 anonim válasza:

Szerintem ár érték arányban a legjobb cipő amivel eddig találkoztam! Ahol mi vettük ott össze lehetett hasonlítani a Siestával és szerintem a d. d. step sokkal jobb!


Csak ajánlani tudom!

2011. márc. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Pablobsky nem tudom, DDstep ár/érték arányban elég jó, főleg ha a Táncsics Gyermekcipőnél veszed.
2011. ápr. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!