Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6hetes a babam, aki anyatejes....

6hetes a babam, aki anyatejes. Nagyon nehezen kakil-legutobb szombaton-es latom rajta hogy szenved. Az expumisant es az Infacolt kiprobaltuk-nem valt be-a Grappewater-t nem kapni. Mit ajanlotok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Az én babám is 6 hetes Ő is anyatejes.Én ha egy pár napig nem kekál akkor főzők neki kamillateát és 4-5 kiskanálnyit adok neki.nálunk megvan a hatása pár órán belül.A védőnő még a Laevolac szirupot ajánlotta.
2011. máj. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kaki gondra nem jó amiket írtál,azok csak a puki gondokat oldják meg /ha megoldják,nálunk nem segített/

Első válaszoló jól írta,kamilla tea nagyon jó,de ezt sokáig nem szabad adni.Ha már nagyon szenved akkor segíthetsz neki lázmérővel.Benyomod egy kicsit a fenekébe,mozgatod körkörösen és várod a hatást :)Ez általában segíteni szokott.Tornáztathatod is,hogy könnyeben beinduljon a bélmozgása.

2011. máj. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Fel deci kamillateat ket mokkaskanal cukorral ajanlott a doki,2nap utan semmi.
2011. máj. 18. 12:19
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor lázmérőztem, volt sajnos, hogy az sem segített, akkor egy fél glicerines kúp megoldotta.
2011. máj. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lázmérő vagy egyél jó sok aszaltszilvát. bár nálad is lesz hatása de a babánál is.
2011. máj. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
lázmérő, ha nem segít, fél glicerines kúp, mint ahogy előttem is írták.
2011. máj. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Eszembe jutott.Nem lehet hogy a Vas injekcio-amit kapok-miatt nem tud kakilni a babam?
2011. máj. 18. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!