Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szombaton ha jó idő van...

Szombaton ha jó idő van kimehetünk szerintetek a strandra 11hós kislányommal?

Figyelt kérdés
Anyósom tiltakozik.... A kislányom biztos h élvezné a kismedencét, imádja a vízet.
2011. máj. 26. 09:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze, de végig árnyékban legyetek. A legmagasabb faktorszámú babanapozóval kend be a babád-és magadat is kenheted vele. Ha vízbe mentek, a kicsin legyen egy kis nyári sapi. Sok folyadék!
2011. máj. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
strand szerintem még korai.De az udvarba már lehet pancsoló medencét felállitani.Ott pancsikolhat.Tudsz abba rakni langyos vizet,nem kell a hidegbe fürdenie.
2011. máj. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze.Legyen rajta sapka,sűrűn kend naptejjel,és délben ne legyen a tűző napon.Esetleg valami kis sátrat vihettek magatokkal.Anyós meg mondja csak a magáét,kit érdekel.
2011. máj. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Vettem neki 50es faktorú naptejet. Csak még a gumi pelúst kell beszerezni. De milyet vegyek neki?
2011. máj. 26. 10:00
 5/9 anonim ***** válasza:

Úszópelusra gondolsz?

Nekünk a Libero és a Huggies vált be legjobban,a DM-est kimondottan nem szerettem.

2011. máj. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, igen úszópelus :) Köszi, majd megnézem őket
2011. máj. 26. 10:06
 7/9 anonim ***** válasza:

Sztem délután menjetek, akkor is árnyékben legyetek.

És:

-sapi

-úszópelus

-ha már sétál: papucs

-naptej

-beülős úszógumi

kell, vagyis biztos örülne neki, meg talán egy kis labdának is:) Jó mókázást:)

2011. máj. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

esetleg kis gumi pancsiállatkák is jól jöhetnek, és sokszor ilyen melegben csak könnyű dolgokat hajlandóak enni, pl alma stb egyéb magas víztartalamú gyümölcs, ezeket előre készítsd el hog csak elő kelljen venni. Illetve a fokozott izzadás miatt jól jöhet egy kevés sós rágcsa is, pl puffasztott kuki - nyilván ne terheld le vele a kis veséjét, de a sóutánpótlás is fontos, meg figyelemelterelésnek is jól jöhet :-)


az enyémek imádtak strandolni iylen idősen is már, és amúgy rossz alvók de strandon minden további nélkül szunyáltak jó mélyeket ésnagyokat dacára a zsibongásnak. De szerették, hogyha letakarom a babakocsi nyílását egy textilpelussal, valahogy nyugisabban tudtak pihenni.

2011. máj. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

most 5 hónapos a lányom és múlt hétvégén voltunk ki9nt


nagyon tetszett neki és a meleg vízben úszkált is 2x 20 percet

szerintem vigyed de az szabályokat tartsd be : naptej sokszor árnyék sok folyadék

2011. máj. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!