Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 eves babat bevinnetek a...

1 eves babat bevinnetek a Balatonba most hetvegen, amikor elvileg 30 fok lesz?

Figyelt kérdés
2020. jún. 26. 15:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
82%
Én most nem vagyok a Balcsin, nem tudom hány fokos a víz, ráadásul lehet, hogy az én gyerekem máshogy tűri a hideget, mint a tiéd. Én fázós vagyok, sose érdekelt, hogy más bemegy a vízbe akkor is ha 15 fokos, amúgy ha fázik egy gyerek a vízben az jól látható, vacog, stb.
2020. jún. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
12%
Nem fogja fel úgysem. Miért nem elég a part mellett egy kis medence, amiben kedvére pancsolhat (természetesen felügyelettel). Beviszed karon, abban mi a jó?
2020. jún. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
77%
Tavaly nyáron egy éves fiunkat bevittük, meleg volt a víz nem voltak sokan. Szerintem ha látod hogy jól érzi magát benne nem fázik, nem fél, menjetek be. Arra figyelj hogy kend a bőrét leégés miatt meg nyári sapi legyen rajta hogy ne kapjon napszurast.
2020. jún. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
83%
7 hónaposan vittem be a kicsit tavaly, olyan helyen voltunk, ahok elég nagy területen bokáig ér a víz a kicsik miatt direkt. Imádta, nem fázott, ült meg mászott nevetve a vízben.
2020. jún. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
10%
A tó a kicsi gyerekek miatt ér bokáig, ezen jót nevettem. Jó lehet iszapos vízben egy 7 hónaposnak. A homokot úgy felveri a sekély víz, hogy minden résbe, testhajlatba megy belőle. Sok anyának csak a cukiságfaktor számít. Csak fejjel bele ne boruljon az iszapba a csecsemő, azért arra vigyázzatok.
2020. jún. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
89%

Istenem, te mennyire sötét vagy... Igen, képzeld, a kisgyerekek miatt van úgy MESTERSÉGESEN kialakítva a strand, hogy legyen ilyen kacsaúsztató része. Nyilván te még nem hallottál ilyenről. Iszap nincs, csak homok, remélem tudod, mi a különbség. És uramisten, bemegy a pelus alá a homok, most mi lesz... 🤦‍♀️

Nem mindenki neveli burokban a gyereket, bocsi. Vannak, akik élnek, és nem pánikolnak totál természetes dolgokon. Nem egy lávafolyamban ült a gyerek, csak egy tóban.

2020. jún. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
10%
Sötétfejű vagy te. A kisgyerekek miatt van kialakítva, de nem a csecsemők miatt. Én sem neveltem burokban egy gyerekemet sem, de 7 hónaposan nem nedves homokba ültettem a napra őket, az is biztos. Egyébként már láttam ilyet, az, hogy mit remélsz, meg nem érdekel. Tényleg jó lehet kis helyen, ahol belemászik a gombás lábával a szülő, meg közben pisikél egy-egy baba, nagyon igényes elfoglaltság egy 7 hónaposnak.
2020. jún. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
90%
Jó, akkor te igényesen fürdessed medencében külön. Én, meg a többi nem paranoiás szülő meg jól érezzük magunkat a Balcsin a családdal, és nem a parton ülünk a kismedence mellett egész nap. Különben sok ilyen veszélyesen elő ember volt még ott, a gyerekek meg furcsa módon túlélték.
2020. jún. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
A balatom egy elo viz ahol rengeteg termeszetes bakterium el csupa jotekony hatassal a gyerek immunrendszerebe es mivel elo viz ontisztito kepesseggel rendelkezik. Amig a termeszet adta to mellett elhelyezett medencek gusztustalanok, klorosak, karos bacilusok es bakterium tenyeszetek es nem magaban tartja sot kivalo taptalaja az osszes emberek altal bevitt gombanak, hugynak es egyebeknek. Ne legyel mar idiota! Menj a balatonba...
2020. jún. 26. 21:42
 20/22 anonim ***** válasza:
62%
#13 vagyok válaszoló vagyok. Nekünk pl. tavaly a gyerekorvos is azt mondta hogy inkább vigyük élő vízbe a gyereket mint strandra, ahol akármilyen ember bármilyen problémával megmártózik. Hallgattunk rá. Nem lett baja, pedig nem egyszer nem kétszer vittük be. Nyugodtan le lehet pontozni.
2020. jún. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!