Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért váltózik meg emiatt...

Miért váltózik meg emiatt ilyen sok videós?

Figyelt kérdés
Miért változnak meg a női videósok miután gyereket szültek? Pl. van egy kajával foglalkozó csatorna, és miután a csaj megszülte a gyerekét teljesen egy babás csatornává alakul át. Persze, engem is érdekel az első pár rész, hogy hogy nézz ki a baba, milyen nemű, mi a neve, esetleg pár tippet is megtanulok stb., de 7. ilyen videónál szerintem már idegesítő és unalmas. Végül is, én nem a baba tartalom miatt iratkoztam fel rá, hanem a kajás tartalom miatt (a kajás csatorna csak egy példa, nem akarok célozgatni videósokra, nem azért írom ezt ki, hogy megalázzam őket). Felőlem, tolhat ki képeket FB-re meg Instára a gyerekről, az nem érdekel, de ha én a kajás tartalomért iratkoztam fel rá, akkor az idegesítő, ha teljesen átfordul babásba. Az első fél év még oké, de utána már nagyon erőltetett. Nektek erről mi a véleményetek?

2020. jún. 29. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Számos csatorna előbb-utóbb bloggá alakul, mert az illetőnek nincs annyi mondanivalója a témában, vagy megunja, vagy úgy látja, más téma több megtekintést hoz neki. Ha nem tetszik, leiratkozol, és keresel másikat.
2020. jún. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Megváltozott az érdeklődési köre, gondolom van más kajás videós, nézd azt.
2020. jún. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

Egyrészt megváltozik az érdeklődési köre, a baba kerül a középpontban, nyilván sokkal több dolgot tud mondani róla, mint a kajáról.


Másrészt a gyerek népszerűbb téma, több követőt és pénzt lehet bevonzani vele, mint a kajákkal.

2020. jún. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A kaja csak egy példa volt. Én most Gameplay, humorra épülő videókra gondoltam, csak nem akartam célozgatni egyesekre... :/
2020. jún. 29. 15:59
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem akarok senkit bántani de a videósok többsége az anyját eladná nagyobb nézettségért. A gyerek csak egy eszköz amit használ sajnos...
2020. jún. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Na ilyenkor kell leiratkozni es kész.😂
2020. jún. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6.-Ez igaz, de vannak videósok akik nagyon jó tartalmakat csináltak a gyerek előtt, és nagyon sajnálom emiatt...
2020. jún. 29. 16:22
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A jelenség teljesen általános. Több oka is van, az egyik az, amit többen is mondtak, hogy a gyerek hozza a legtöbb nézettséget és ezáltal pénzt.. És ha eleinte úgy tervezik, nem mutogatják a gyereket, az első szponzor megkeresésekor ez megváltozik, hidd el.

Egyébként ez engem is irritál, sokakat nem nézek emiatt, állati fárasztó, ha sminkvideóra vagyok kíváncsi, esetleg gasztronómiai tartalomra, akkor egyáltalán nem érdekel a gyerek. Persze biztos cuki, mint minden gyerek, láttam már több ezret, köszönöm, majd a barátaiméval és a rokonaim gyerekeivel foglalkozom. Bőven elegendő az is, amikor a gyerek a közelben van, mikor az adott vlogger épp a korábbi tartalmat gyártja, kigügyög neki, anektodázik, előkerül a gátmetszés témája is, a gyerek átmászik mindenen, ekkor két perces elérzékenyült ügyübügyü.... számtalan vloggert iktattam már én is emiatt, van mikor fél év után visszatérek hozzájuk, de általában egy videó után meg is unom, mert semmi nem változott.

2020. jún. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!