Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szájra puszi babának?

Szájra puszi babának?

Figyelt kérdés

Én vagyok csak ilyen maradi, vagy vannak még anyukák akik idegenkednek attól, hogy valaki szájon puszilja a babáját?

Ma a boltban nagyon meglepődtem, amikor egy 5 éves kislány a szomszéd néninek (aki nem is a rokona) a szájára adott puszit!

Nekem ez annyira idegen dolog.Még családon belül sem fogom erre rászoktatni a babámat.Ti hogy vagytok ezzel?

Nálatok ez szokás?


2010. aug. 1. 22:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokás. Szájrapuszi nálunk csak házastársak között van.
2010. aug. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
43%

Nálunk ez csak anya apa és én( tesó) akinek szájra puszi..senki másnak!! szerintem ebben semmi kivetni való nincs, ha csak családon belül..jó nem azt mondom hogy minden családtag..csak anya apa és tesó.

hugom 3és fél éves..:)


17/L

2010. aug. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 fotucsok ***** válasza:
100%
nálunk sem szokás. Azt a szerelmespárok szokták. Bár a legjobb barátaink is a gyerekeiknek szájrapuszit adnak. Nekem nagyon fura.
2010. aug. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Én kicsi koromban akartam Anyukámnak, és mondta, hogy nem szabad. És azóta nem csináljuk.


Nálunk csak a szerelmesek között van. És családon belül arc.


20/l

2010. aug. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%
Én is idegenkedtem tőle, de mióta vannak gyerekeim, előfordul, hogy a szájára kerül a puszi, mert hirtelen odafordul, vagy akármi. Nyilván nem a szájukat csókolgatom, de nekem már nem idegen. Szeretem őket, ha ilyet látok, hogy egy anya szájon puszilja a gyerekét, akkor egyből az jut eszembe, hogy mennyire szereti.:)
2010. aug. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
27%
én szoktam a kislányommal puszilkózni.apa is.egy idegennek nem engedném,hála az égnek esze ágában sincs idegeneket puszilgatni.az én szüleimnek is szokott,de bevallom őszintém mikor az anyósnak ad akkor azt nem igazán szeretem(de ez azért van mert nem a szívem csücske az anyós)
2010. aug. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem sem túl jó dolog. Szülőkkel még talán, ha nagyon ragaszkodnak hozzá, de idegenekkel...

Mindegy, aki erre tanítja a gyerekét, az ő baja, nekem nem ártanak vele:)

2010. aug. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Amerikai filmekben láttam néha, hogy a felnőtt szülők a felnőtt (30-as) gyerekeiknek szájrapuszit adnak, akkor is furának tartottam. Nem tudtam, hogy ez itthon is dívik :D
2010. aug. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan az én babám még csak féléves lesz, de véletlenül nálunk is becsúszik néha a szájra puszi, amikor játszunk, és forgatja a kis fejét. Szándékosan nem adok a szájára, de nem csinálok nagy problémát belőle, ha véletlen oda sikeredik. Másnak viszont nem engedném, még családon belül sem (Apát kivéve), nemhogy a szomszédnak...
2010. aug. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk sem szokás. Eszembe sem jutott, hogy szájon kéne puszilni a gyerekeimet. Arc, buksi, pocak, combi, talpacskák. Azt sem szeretem, ha a kezére ad valaki puszit (én sem szoktam), mert azt beveszi a szájába. Éppen azért nem adok a szájára puszit, amiért nem nyalom le a cumiját, és nem itatom a poharamból.

Nem vagyok/vagyunk betegek, de egy felnőtt szájában más bacik vannak, mint egy babáéban.

2010. aug. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!