Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Cumisüveg kifőzés? Nincs...

Cumisüveg kifőzés? Nincs sterilizálóm, hogyan kell kifőzni a cumisüveget? Beleteszem minden részét a vízbe és felforralom? Meddig kell "főzni"? Szilikon a cumija, azt is bele lehet tenni?

Figyelt kérdés

Bevinném a kórházba, hogy ha esetleg szükség van rá, ne az ottanit kelljen használni.

Bocsánat, ha buta a kérdés...

Első babás.


2009. aug. 23. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy lábosba amit csak erre használsz, rakj vizet, tedd bele az üveget, vagy amit srerilizálni szeretnél és forrald fel. Forrás után 1-2 perc elegendő. A cumit is bele lehet rakni.
2009. aug. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

én neomagnolt is szoktam belerakni a vízbe.

ill. van egy Chicco sterilizáló folyadék, de az drága. Bár sokáig elég.

2009. aug. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lábosba teszed, és ahogy az előttem is írták, felforralod, és pár percig forralod. Nem kell neki sok. Amúgy én is ezt a Chicco sterilizáló folyadékot vettem, 1300 Ft, és ahogy olvastam a használati utasítást, elég sokáig elég lesz. Szerintem megéri.
2009. aug. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Szia!

Szerény véleményem szerint nem kell a vízbe semmit sem tenni, mert a forralással elpusztul minden kórokozó. Egyébként: az első gyereknél még jó alaposan megmos az ember mindent, a másodiknál már csak letörli, a harmadiknál már a kutya szájából kiszedett cumit nyomja a gyerek szájába :)

2009. aug. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2009. aug. 24. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!