Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek elég h ennyit...

Szerintetek elég h ennyit eszik a babám?

Figyelt kérdés

Nagyin aggódok mert mindenhol azt látom h a babámmal egykorúak sokkal többet esznek...

8 hónapos kisbabám egy nagyon mosolygós, jó kedvű baba...8300gr és 74cm...

Félek h keveset eszik,bár látszólag ugy néz ki h neki elég...ketelyeim azért vannak mert pl nehéz elaltatni este,pedig eddig nem volt gond...szoval így eszik:

Reggel 7:30 100-130ml anyatej (ezt onnan tudom h merem) mivel sóikat nyűgösködött meg nem stimmelt nekem az egész megkínáltam utána gyümölcsel amit megevett...szoval azóta(3 napja) az anyatej után kap kb 30-60gr gyümölcsöt attól függ mennyit fogad el

12:15 ebéd kb 100-110gr husis valami

14:30 szopizik kb 130-150ml

18:00 tejpep gyümölcsel kb 70gr

19:30 szopizik 100-120ml

Éjszaka 1x kel amióta kapja a tejpepet 6kor...valoszinu a tejem is kevés...szerintetek egészítsem ki tápszerrel? Nagyon keveset eszik?



2020. júl. 2. 07:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja es persze éjszaka nem tudom mennyit eszik,mert azért nem vagyok annyira elvetemült h szegényt még éjszaka is méregessem 🤣
2020. júl. 2. 07:28
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg méregetsz egy 8 hónapost?! Ha fejlődik akkor nincs semmi baj, havonta kellene megmérni maximum.
2020. júl. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell méregetni, teljesen normálisak a méretei. Annyit eszik amennyi jólesik. Ebben a melegben amúgy is kevesebbet esznek.
2020. júl. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem is a méretezésen van a lényeg...kb 1 hete kezdtem mérni...ejszaka sokat kelt...éreztem h kevesebb tejem, ezért próbáltam megkeresni az ébredések okát, mert ugy voltam vele h nem fogom etetni szinte egész éjszaka ha nem az a gond...es mióta merem és meg adok gyümölcsöt,tejpepet javultak a dolgok...csak így is úgy gondom h keveset eszik
2020. júl. 2. 09:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem az éhség miatt kel többször éjszaka szerintem. 8 hónaposan van egy alvásborulás, ilyenkor érik az alvása és emiatt ébred többet. Átmeneti időszak, majd elmúlik.
2020. júl. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!