Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha pelenkázás közben bepisil...

Ha pelenkázás közben bepisil a gyereketek a friss pelusba, akkor attól még ráadjátok, vagy új pelenkát vesztek elő?

Figyelt kérdés

2020. júl. 2. 08:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
90%

"Hugyos" pelenkát nem adsz rá? Mert ha tisztán adod rá, akkor 10 percenként nézed, hogy belepisilt-e már EGYSZER, és ha igen, akkor azonnal cseréled le? Gondolom nem, akkor mégis mi a különbség? Hogy ha pelenkázáskor pisil bele, azt látod? Más nemigen...

Azért a pelenka nem úgy van kitalálva, hogy 1 adag pisit tudjon beszívni, szép is lenne.

2020. júl. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
91%
11 életkorfüggö, a 3 éves lányom már egy pisiléssel megtölt egy pelenkát, így cserélem neki azonnal, kell is, mert már volt húgyúti fertőzése, lehet pont attól, hogy nem eleget cseréltem, egy ujszülött más lehet, de már alig emlékszem.
2020. júl. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Oké, jogos, én nem egy 3 évesre gondoltam. A gyerekek nagy része akkorra már szobatiszta. Egy baba nem tölt meg egy pisiléssel egy pelenkát.
2020. júl. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!