Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor megszületett a gyereket...

Amikor megszületett a gyereketek, természetes volt a férjeteknek, hogy ő is pelenkázza, vagy unszolni kellett rá?

Figyelt kérdés

2020. márc. 3. 12:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
68%
Az én férjemnek természetes volt, de sok férfi nem bírja a kakiszagot, meg félve nyúlnak a babához, ismerek ilyeneket.
2020. márc. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%

Ha a természet engedné még szoptatta is volna 😍

Így viszont azonkívül minden másban imádott és akart segíteni. Nem volt olyan dolog amit nem csinált volna.

Ritka szerencsésnek érzem magam hogy ilyen módon részt vesz a kislánya körüli teendőkben!

2020. márc. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
98%
Igen. Szoptatáson kívül mindent csinált. Fürdetés a mai napig az ő dolga, nem is adná át, pedig mondtam, hogy csinálom én, ha szeretné, de ragaszkodik hozzá. Az első hetekben még többet is pelenkázott, mint én, hogy szusszanhassak addig is pár percet.
2020. márc. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%
Ahhoz képest, hogy még a terhesség ideje alatt azt mondta, ő biztos nem fogja pelenkázni, utána mégis természetesnek vette és ő is ugyanígy kivette a részét belőle. Mondjuk ha nagyon kakis, azt még mindig lepasszolja néha.
2020. márc. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
98%
Szép is lett volna, ha úgy kellett volna noszogatni. Természetesen kicserélte a pelenkát, ahogy minden mást is megcsinált, hisz az ő gyereke is, nem csak az enyém!
2020. márc. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%
igen, sokat pelenkázott, fürdetést is ő csinálta, amíg kellett. nyilván, 3 éves elmúlt a gyerek, pelenkázni nem kell, de sokat kivesz a gyereknevelésből most is.
2020. márc. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
97%
Természetes volt
2020. márc. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%
Természetes volt, sőt én mindkét gyerekünket fürdetni is 3-4 hónaposan fürdettem, ő kezelte a köldöküket is. Mindenben kivette és kiveszi a részét. Nála nehézséget a játék okoz. A nagyobbik gyerekünk 4 éves és nagy unszolásra ül le vele játszani, de azt is rossz nézni. Inkább kicserél 10 kakis pelust, mint legózzon.
2020. márc. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
97%
Egy pár napig nem merte (picin szulettek az ikrek, kis sulyuak es rovidek is voltak), de amikor mar stabilan tartotta oket, akkor szolt, hogy kesz van ra, mutassam meg. Azota termeszetesen o is szokott pelenkazni.
2020. márc. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Akarta csinálni. Meg kellett mutatnom egyszer-kétszer, de sosem volt probléma :) (Annyitól tartott, hogy az ő keze olyan nagy és fél, hogy kárt tesz a babában. De emiatt nem passzolta le sosem.)
2020. márc. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!