Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a gyereketek nagyobb...

Ha a gyereketek nagyobb adagot kakil és nagyon összekeni a fenekét, ti is inkább lemossátok a popóját a zuhany alatt pelenkázáskor?

Figyelt kérdés
Lányom 18 hós és ezt szoktam csinálni, nincs kedvem milliónyi popsitörlővel törölgetni.

2020. jan. 14. 10:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt már rá példa, igen.
2020. jan. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%

Édes Istenem, légy szíves, tedd meg magadnak azt a szívességet, hogy néha otthon hagyod a porontyot és elmész felnőtt társaságba, ahol nem a gyerekről dumálsz!


Most komolyan!

2020. jan. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%

2-es, nyugi már! Ez csak a pelenkaperverz! Erre veri ;)


Kérdező, nem.

2020. jan. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

:D ez a kerdes komoly?

Igen, az en 16 honapos gyerekem is osszerottyantja magat neha ugy, h celszerubb lemosni, de nem jutott eszembe megkerdezni h masok mit tesznek.

2020. jan. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
31%

2-esnek van igaza.

Ja és 3-asnak is. Kicsit unalmas már ez a kakiperverz.

2020. jan. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, ha annyira kakis lesz, érdemesebb inkább megmosdatni.
2020. jan. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24%
Nem akarsz elmenni a p**saba? Idiota ferfiak akik bemennek a gyerekvallalas rovatba es itt elik ki maguk meg a perverziojuk..
2020. jan. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Perverz nők is vannak amúgy, csak mondom..Nem hogy a férfiakat védjem, de így van.
2020. jan. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%
Nem biztos, hogy perverz, nekem is van ilyen anyuka ismerősöm, kb ilyen témái vannak, 3 éve gyesen/gyeden volt, azóta meg 2-3 hetente táppénzen, mert köhög kettőt a gyerek....a gyereke nélkül kakilni sem megy, mert biztos valami baja lesz (értsd, a férjére sem hagyja két percig sem, óvodába is csak azért megy, mert muszáj). Az egyetlen program, amit lehet vele csinálni, hogy elkísérem bevásárolni, ahol az idő 90%ban a kölyökkel foglalkozik, a maradék 10 %ban hasonló dolgokról próbál értekezni.... tulajdonképpen nem is értem, miért strapálom magam 🙁
2020. jan. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább összekenek egy csomó popsitörlőt, minthogy vetkőztessem, tusoltassam a gyereket. Mondjuk nálunk soha nem volt még "5 kendősnél" nagyobb kaki, ill. a nyakig fosos szitut sem ismerem szerencsére.
2020. jan. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!