Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki küzd alvás problémákkal...

Valaki küzd alvás problémákkal 19hónapos babájával?

Figyelt kérdés

Kislányom nagyon jó alvó volt születésétől fogva. Aztán ahogy megtanult menni mindennek vége lett. Nem nagyon akar elaludni. Van, hogy 10óra mire elalszik (eddig 8kor már aludt, reggel 8ig). De ha csak ez lenne a probléma. A nagyobb gond, hogy lehet hideg vagy meleg a kislányom úgy kb. éjféltől óránként 2 óránként fel kell. Ilyenkor csak iszik és már alszik is tovább. Vajon mi lehet a gond?

Több anyuka is azt mondta, hogy szoktassam le az éjszakai ivásról, de nem megy. Egyébként apukája is iszik éjszaka, sokat.

Vajon tehetek valamit azért, hogy végigaludja az éjszakát?

Most úgy látom, hogy jön a rágófoga. Lehet ez a dolog mögött?

Teljesen tanácstalan vagyok!!!


2010. aug. 2. 06:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Most nem tudom, hogy ez gyerekeknél is előfordulhat-e, de felnőtteknél az éjszakai ivás sokszor cukorbetegségre utal.
2010. aug. 2. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az éjjeli ivás csak egy rossz szokás. Nálunk apukám ilyen, állandóan az ágy mellett van egy literes flakon. Éjjel meg is csócsálja. Mindenképpen nézesd meg dokival, ahogy előttem írták, utalhat cukorbetegségre. A fogak miatt természetesen ébredhet éjjel, ha éberebben alszik és akkor fájdul meg neki, akkor felkel. Ha mélyebben alszik akkor nem. Próbáld meg leszoktatni az ivásról, mert később nagyobb gondok lehetnek, főleg az éjszakai szobatisztaságnál.Lányom 18hónapos, amikor elkezdett menni,nálunk is voltak problémák, de ragaszkodtam a napi "programhoz" és szépen visszaállt minden a helyére. Pici kora óta 8kor van fürdés,majd alvás reggelig. Remélem sikerül megoldani,sok sikert és kitartást!!
2010. aug. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem még csak 11 hónapos a babám, de úgy tudom, hogy a rágófogak a legmacerásabbak a fogzás során. Mivel neked nagyobb a babád, biztosan tudod, hogy tök jók ezek a homeós bogyók, használod őket?
2010. aug. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!