Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tehéntej vagy babatej?

Tehéntej vagy babatej?

Figyelt kérdés

Lányom 13 hónapos múlt,nem tudom hogy adjak neki már tehéntejet vagy maradjak még a babatejnél.

Nem válogatós,szerintem meginná a rendes tejet is.


Melyik a jobb szerintetek?


2010. aug. 2. 06:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én nem adnék neki, pedig nem vagyok oda a tápszergyártók kampányaiért. Már adtam a lányomnak, de olyan elviselhetetlen büdös volt tőle a szája, hogy úgy gondoltam, maradunk a tápszernél vagy a babatejnél.
2010. aug. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a babatej jobb, vannak benne vitaminok, táplálóbb is mint a sima tej. Lányom nem issza meg ezeket a babatejeket, nem tudom miért, így sima tejet kap(14hónapos kora óta) reggel és este, azt imádja. Kakaóval, pici cukorral reggel, este meg simán, langyosan. Ha a lányod megissza ababatejet,junior italt, akkor inkább azt vegyél neki.
2010. aug. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én bolti tejet adok 13 hós kora óta.2,8-ast.
2010. aug. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is bolti tejet adok neki.
2010. aug. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
bolti zacskós tehéntejet
2010. aug. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!