Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetnék? 2honapos babám...

Mit tehetnék? 2honapos babám kevesebbet eszik. Eddig140-160 most meg 100-130 akat eszik. Azt hittem kevés a tejem aztán 3 napja egy etetéskor már csak az egyik cicit fogadja el abbol eszik 100-130at.

Figyelt kérdés
A kis kezét meg rágja szivja.már teljasen ki van pirosodva...lehet hogy jőn a foga ??de ennyi idősen?ja meg nyugtalanul alszik nappal este meg mintha kavés lenne neki a tejci de tápszert nem fogad el,sőt még a lefagyasztott anyatejet sem...mi lehet a gond?
2008. nov. 25. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha továbbra is rendben fejlődik, kiegyensúlyozott, mosolygós, akkor semmi gond!Nekünk is 2 hósan kezdődött a kézrágás, mert "kötnek" a fogai. Kezdenek a fogcsirák foggá alakulni, és ettől tuszkolják a kezüket a szájukba. Mi most 11 hetesek vagyunk, és még mi is 110-120 ml -t szopcsizik. Persze ez a tej minőségétől is (mennyire zsíros)függ. Ha méred,és rendben hízik, akkor ne aggódj.
2008. nov. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én kislányom is két hónapos, és ő is van hogy egy ciciből, van hogy két ciciből szopik. A kezét ő is rágja, szívja, de nem éhes, mert akkor sírna, és 2-3-4 óránként szopik, mikor hogy éhezik meg. Szerintem ne aggódj, ha gyarapodik, akkor semmi baj. Azért nem fogadja el a lefagyasztott anyatejet, mert nem éhes.

2008. nov. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!