Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak hogy ne sírjon...

Mit csináljak hogy ne sírjon megint egész éjszaka a lányom?

Figyelt kérdés
Egyedül vagyok vele éjszaka és mindig sír semmit nem aludtam most meg már alig marad nyitva a szemem muszáj lesz aludnom. Nappal nem sír éjszaka meg igen ezt nem értem miért? 4 napos és még kórházban vagyunk

2020. júl. 4. 22:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Lehet, hogy éhes ha még nem indult meg a tejed, esetleg próbálj meg pótlást kérni a nővérektől. Vagy ez gonoszul hangzik de anno a szobatársamnak (a bababarát) kórházban ajánlották amikor egész éjjel sírt a baba szopi, séta meg minden ellenére, hogy pár órára nyugodtan hagyja velük a kisfiát és aludjon egyet mert már alig vánszorgott csóri a fáradtságtól.
2020. júl. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%

Vedd magadhoz az ágyba, legyen cicin, érezze a tested melegét. Sírdogál, mert fél ebben a nagy, ismeretlen és hangos világban még szegényke. Neki is egy sokk volt a születése, ahogy kiszámították a kedves, puha, megszokott kis odújából.


Tudom, mit érzel, amikor a lányom született, ő is rettenetesen sírt a kórházban, én meg hulla fáradt voltam és első éjszakánkon fel se

keltem rá, pedig a szobatársam is próbált ébreszteni. A következőn már el se mertem aludni, inkább a folyosón bolyongtam a kicsivel a karomban.


Sok boldogságot!

2020. júl. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Vidd be egy pár órára a csecsemősökhöz, vigyáznak rá, azért vannak. Neked aludnod kell, a tejed is nehezebben indul be, ha semmit nem pihensz. Ne legyen lelkifurdalásod, semmi nem múlik azon a pár órán!
2020. júl. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem is kérj segítséget. Fontos, hogy pihenj.

A nagy sírásra azt javasolták nekem a nővérek, hogy ne váltsam túl gyakran a ciciket, mert lehet, hogy csak előtejet szopizik és attól fáj a hasa. Az esetemben egyértelműen igazuk lett. Minimum fél órát tartottam az egyik mellen és csak utána váltottam, sokkal nyugodtabb lett tőle. (És már 2. nap hízni kezdett.)

Sok sikert és kitartás!

2020. júl. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A magzatszurok kijött már? Az én lányom előtte 4 órát sírt éjszaka!

Friss császárral egy élmény volt vele hajnalig járkálni fel-alá :)


Az a pár csepp előtej, a kolosztrum nagyon beindítja a hasukat. Szó szerint attól indul be az emésztés, bélmozgás, minden. Persze a tápszertől is, ha tej nincs.


Van amelyik baba megszenvedi..Pk az én lányom is ilyen volt.

2020. júl. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Az enyém is végigsírta az első két napot, aztán kapott pótlást, és mintha minden gondját megoldották volna, azóta is kezesbárány, ha tele van a pocakja.
2020. júl. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Az én lányom a kórházban töltött napok alatt nem sírt, csak itthon kezdődött az éjjeli bulik sora, hasfájós lett:( Én azt javasolnám, h. pár órát vidd át a csecsemősökhöz, mondd meg nem érzed jól magad, picit pihennél. Aztán próbáld mellre tenni, attól beindul majd a tej. Dajkáld a picit, szegények ők is megszenvedtik a születést, új nekik minden inger , meg kell tanulniuk enni, kakilni, stb. Jó egészséget Nektek!
2020. júl. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
23%
4 napos de már így kivagy? Mi lesz veled ha hasfájós lesz?
2020. júl. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
42%

Amíg nappal alszik, aludj te is. Most még semmi más dolgod nincs, csak te és a baba. Hisz még kórházban vagytok.

Figyelj az igényeire. Nem azért sír, hogy téged ne engedjen aludni, hanem mert valamire szüksége van.

Éhes, fàzik, melege van, fàj a hasa, teli a pelus...vagy csak a közelségedre vàgyik.


4 napos a kicsi, hihetetlen, hogy màr a kórhàzból a gykra ìrogatsz és nem a csöppségre koncentràlsz.


Jó egészséget kìvànok neki!

2020. júl. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%
Nyugi, majd megszokod a nem alvást. ;) amint elalszik a kicsi, aludj te is. Ha nappal van nyugton a baba, akkor nappal alszol. Ilyen a gyermekágyas idôszak. Nyugodj meg, jó eséllyel minden rendben van, jól csinálod. Ez egyszerûen egy ilyen idôszak.
2020. júl. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!