Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja azt a kisbabám...

Miért csinálja azt a kisbabám hogy az éjszaka közepén felébred bámészkodni egy órára vagy talán többre is? Ez normális baba viselkedés?

Figyelt kérdés
2015. nov. 20. 09:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Azért csinálja, mert nincs órája, nem tudja, hogy mennyi az idő, és neki nincs még olyan, hogy éjszaka, nappal. Ő akkor van fent, ha nem fáradt. Ha ez felnőtt fejjel éjszakának hívott napszakban történik, akkor szívás van, de ő még nem érti, hogy ilyenkor aludni szokás. Amit tudsz tenni, hogy nem szórakoztatod, nem kapcsolsz lámpát, meg is próbálhatod visszaaltatni. És reménykedsz, hogy leszokoik hamar, vagy ha nem is, a társaságotokat később sem fogja igényelni, és magában elnézeget.
2015. nov. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
de már "nagyfiú" lassan 5 hónapos. tudja hogy éjszaka van. ezért nem is zaklatott engem gondolom.
2015. nov. 20. 09:19
 3/16 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? A fiam is csinálta, lehet át kellene szervezni a napirendjét. Azért kérdezem hány éves/hónapos. Írd le kérlek a mostani napirendjét és hogy mennyi idős.
2015. nov. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

az előző válaszban írtam hogy az 5. hónapját tölti be nem olyan sokára.

és háát. nem nagyon van napirend:

7körül kezdődik a nap, ekkor viszonylag hamar 1-1,5 óra múlva visszaalszik 1,5-2 órára. majd ébren van 2 órát kb és újra alszik 1,5-öt. és így tova este fél8-ig, amikor is következik az éjszaka. (7kor fürdik, utána eszik). Éjszaka is kel enni.

2015. nov. 20. 09:23
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
jaj, kinövi egy-két hét alatt :) az unokahugom 3 évesen azt csinálta hogy éjjel odament anyukájék ágyához és egy óráig állt és csak bámulta őket. Képzelheted a sógornőm frászt kapott mikor néha felébredt és ott állt vele szembe a sötétbe a gyerek hót komoly fejjel :D
2015. nov. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
de amúgy szerintem fogzik. lehet hogy amiatt nem tud aludni..
2015. nov. 20. 09:24
 7/16 A kérdező kommentje:
jézusom:) (az 5ösnek)
2015. nov. 20. 09:24
 8/16 anonim ***** válasza:
54%

5 hónaposan még messze nem "nagyfiú". Akkor sem, ha egy újszülötthöz képest az.

És rengeteget alszik napközben, nem csoda ha éjjel ébred.

2015. nov. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

eddig még többet aludt nappal és mégsem kelt éjjel. (de amúgy sem tudom hogy nem túl korán tettem-e fel a kérdést. nem nevezném rendszeresnek)

mármint hogy kb egy héttel ezelőtt.

ennyi az alvásigénye.

2015. nov. 20. 09:34
 10/16 A kérdező kommentje:
nyilván amúgy én sem gondolom hogy nagyfiú... de tudja hogy éjszaka van
2015. nov. 20. 09:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!