Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Budapesti anyukák, szoktatok...

Budapesti anyukák, szoktatok turiba járni? Melyik a kedvencetek?

Figyelt kérdés
Szoktatok turizni??? Én nagyon szeretek, annyi szuepr dolgot lehet vásárolni!
2010. aug. 2. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Imádok! A HÁDA turikba járok már évek óta. De ha útba esik egy turi, és van kedvem, időm, sosem hagyom ki! :) Te hova jársz?
2010. aug. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Háda függő voltam és vagyok.Újpesten lakom és itt kettő van, de már majdnem az összeset át turiztam. Szerintem nagyon jó dolgokat lehet kapni a gyerekeknek is.Már alig várom az őszi kollekciót :D

4 hónapos rosszcsont(Boti) anyukája

2010. aug. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szia! Én is Háda fan vagyok! :) A gyerek boltjukat imádom a Rákóczi úton, meg ami most nyílt a Lurdy házban! De voltam már mindegyikbe! És te?? Melyikben vagy rendszeres vendég??
2010. aug. 2. 12:02
 4/7 A kérdező kommentje:

Jaj ne is mond, én is alig várom az őszi kollekciót! Micsoda véletlen én is Újpesti vagyok! :)

10 hós Lau anyuja

2010. aug. 2. 12:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Én Dunakeszin lakom, én is bejárok az újpesti Hádába (Rózsa utca), ez kilós, gyerekruha szempontjából ez jobban megéri. De én is bemegyek mindenhova, ahová csak tehetem :-)
2010. aug. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A Rózsa utcai is nagyon jó! Én úgy vagyok vele, ha valami sürgős gyerekruha kell akkor megyek a gyerek darabárasba,ott rögtön találok, ha sok időm van, akkor a kilósba és belevetem magam a dobozokba! :)
2010. aug. 2. 12:14
 7/7 anonim ***** válasza:

Tök jó, hogy ennyien szeretünk turizni, ezekkel a darabokkal legalább nem ér meglepetés.Ez tuti nem megy össze, mosáskor nem fog össze semmit.A múltkor vettünk pár body-t Tescoba hát két mosás után szépen összement.:(

Úgyhogy amíg egyik rucit növi ki a másik után inkább turizok neki:D

Boti anyu

2010. aug. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!