Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Budapesti anyukák, kiviszitek...

Budapesti anyukák, kiviszitek 1 év körüli gyereketeket levegőzni ebben a szmogban? Ha igen mennyi időre?

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Miskolc, szintén szmog.

Levegőzni nem, csak vásárolni voltunk, gyorsan intéztük, pici gyaloglással (már jár) hazafelé. Egyébként maradunk itthon egész nap :(

2011. nov. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én igen, erdőben ér véget a kertünk, úgyhogy reményeim szerint itt azért jóval kevesebb a szmog, mint a belvárosban. szép tiszta, napos idő van, ködöt, szmogot nem látok.
2011. nov. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Délinél lakunk, úgyhogy nem :( De tegnap este elsétáltunk a Momparkig és vissza, utána láttam a hírekben, hogy már Bp-en is van riadó. Ugyhogy ma nem viszem ki, de kocsival megyünk délután valahova egy fél órára, mert dolgunk van, de ennyi :( Azon gondolkodom, hogy a Normafához fogunk majd felmenni télen babakocsival, talán még az van a legközelebb, vagy pl. Budakeszire. Csak mire odaérünk kocsival már jöhetünk is vissza. De valamit muszáj lesz kitalálni, mert egész télen mindig ez van, hogy szmog van. Na meg hát pont az lenne a lényege a sétának, hogy ne autóval kelljen menni, főleg hogy akkor mi is csak a levegőt szennyezzük, de sajnos nem marad más, mert javulni nem fog a helyzet (amíg egyszer kertvárosba nem költözünk)
2011. nov. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kénytelen vagyok kivinni őket, mert a 2 évesem kezelhetetlen ha nem viszem sétálni. (A pici 3 hónapos) Ma kb 30 percet voltunk kint, de délután már nem megyünk, mert ugye akkor a legnagyobb a szmog. Autóval fel lehetne menni az erdőbe, de két gyerekkel egyedül akkora macera, hogy inkább nem vállalom be.
2011. nov. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi a II. kerületben lakunk, a hegyek között, a kert végében szintén erdővel, és mi kimegyünk. Tegnap délelőtt lementünk a belvárosba is, de csak mert ott volt dolgunk. Délután meg motoroztunk egyet a környéken. Ma is voltunk már a boltban, ami összesen kb 3/4 órányi levegőzést jelent. De még megyünk majd.

Itt azért szerintem tisztább a levegő, mint lent, meg egyébként se tudom bent tartani a 21 hónapos fiamat. Meg is bolondulnánk mindketten.

2011. nov. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!