Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babafürdetés nagykád nélkül?

Babafürdetés nagykád nélkül?

Figyelt kérdés
Azokhoz szól kérdésem, akiknek csak zuhany van otthon. 4 Hónapos a babám, még belefér a kiskádba, de elég kényelmetlen már. Szerintem ha már ülni fog, nem lesz jó neki. Viszont kádunk az nincs. Ez a kiskád két egymással szembe fordított széken van, legalább jó stabil, férjem egy másik széken ül, úgy fogja, így fürdetjük. Azonban ha nagyobb lesz, én nem tartom ezt biztonságosnak. Hogy oldjátok meg a biztonságos, mindenkinek kényelmes, élvezetes fürdőzést a babának? Nyilván ha már tud állni, lehet zuhanyoztatni, viszont nem akarom megvonni tőle a fürcsit, emlékszem mi is nagyon élveztük kisgyerek korunkban. Esetleg egy nagyobb műanyag kád, vagy egy vagy lavór? Az talán tuti nem borulna fel. Ti hogy csináljátok? :) Mi vált be?
2020. júl. 6. 08:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi először váltottunk, nagyobb műanyagkádra. Mi simán a padlóra tettük le, én meg mellé térdeltem, vagy ültem, mert hatalmasakat pancsizott, rúgkapált élvezte a fröccsenő vizet, én nem tartottam volna biztonságosnak, sem állványon sem széken.


Majd kicseréltük a zuhanykabint, mélytàlcàs verzióra, azóta, abban pancsizik.

2020. júl. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Nagyszülőknél csak zuhany van, ott lavórban fürdik az 4 éves is. Belefér.

Nyilván nincs óriási helye, de ugyanabban a lavórban (nem együtt) a 1,5 éves még remekül tud pancsolni, játszani is.

Másnál láttam, hogy felfújható babapancsolót raktak a zuhanykabinba, ami kitöltötte.

2020. júl. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
4 hónapos és szerinted lassan nem fér bele? A 4 évesem és a 2 évesen együtt fürdik a babakádban, ami átlósan pont befér nàlunk a zuhanyfülkébe. Pont hogy akkor fog megint jobban elférni ha már ül.
2020. júl. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Nagyobb fürdető kádat vegyetek. Masfel eves kortól pedig zuhanyzás van. Nagyon elvezik.
2020. júl. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ahogy már többen leírták, van nagyobb méretű fürdetőkád, még a nagycsoportos ovis is belefér. Nézz körül. Mi még a teraszra is kivittük nyáron, ott tudott benne pancsolni. Másik opció a felfújhatós műanyag kis medencék, csak azok nehezen tisztíthatók, így nem biztos, hogy higiénikusak.
2020. júl. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Alapból nagy kádat vettünk, 3 és 5,5 évesek voltak mikor kivontuk a forgalomból
2020. júl. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kádállványt vettünk és kis műanyag kádat, 3 éves, elfér benne.
2020. júl. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

3-mas, honnan tudod, hogy mekkora kádunk van...? Már alig bírom mosdatni, nem férek mellette vízhez kb.

Köszi a hasznos válaszokat.

2020. júl. 6. 13:26
 9/11 anonim ***** válasza:
2020. júl. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2,5 éves a fiam. Nagy méretű piskóta kádja van, azt a zuhanytálcába teszem be. Onnan hogy ülni tud simán a földre tenném a kádat.
2020. júl. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!