Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája sincs el az “ultram...

Más babája sincs el az “ultramenő” etetőszékben?

Figyelt kérdés

Megvettem egy 22 ezer forintos több fokban dönthető, becsatolhatós Kinderkraft etetőszéket...a kislányom jobban szereti rágcsálni a pántokat, mint az ételt 😅 nem is nagyon van el benne. Pedig gondoltam na milyen jó kis etetőszéket szereztem be 😀

Elmentünk étterembe, ahol antilop volt, és csodák csodájára imádta, elvolt benne, mint a befőtt.

Nem tudom, most érdemes lenne eladni a Kinderkraftot és beszerezni egy mezei Ikeás etetőszéket?

Tökéletes példája, hogy a kevesebb néha több 😩



#antilop #Jó drága etetőszék
2020. júl. 6. 12:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Ez nalunk is pontosan ugyanígy volt, az antilop nagyon jó etetöszék.
2020. júl. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%

Nálunk az elején jobb volt a szopi szupi

De azóta antilop van🤔

2020. júl. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%
Nekünk olyan közepkategóriás dönthető szék van, a kezdetektől fogva szeret benne lenni. Az antilop etetőszék valóban nagyon jó, de csak ülni tudástól lehet használni. Ezért vettük mi is ezt a másik fajtát. Én is gondoltam rá, hogy le cserélem, de jön a kistesó és neki szüksége lesz rá.
2020. júl. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%

Szipi szupi akart lenni😱


Amúgy 2 okból cseréltünk


1 az antilop kisebb

2 könnyebb takarîtani

3 jött a tesó, úgyis mindkettőnek kelleni fog. / kicsi különbség

2020. júl. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
41%
Nekünk Stokke fa etetőszékünk van. Előnye, hogy babakortól kisiskolás korig használható és gyakorlatilag elnyűhetetlen. Nagyon könnyen tisztítható, kényelmes, stabil és biztonságos. Még engem is elbír. Az antilopba és a hozzá hasonlókba nem mertem volna beletenni a gyerekemet (jöhet a lepontozás), nekem túl instabil és az ikeás hírek bizonyos hibás konstrukciókról is kellően visszatartottak. Nem mellesleg egy nagyobb gyerek már nem fér el egy antilopban és a legtöbb párnás etetőszékben sem. Tehát én azt javasolnám, hogy érdemes beruházni egy stokke-ba, nem olcsó, de megéri az árát, illetve vannak hasonló és olcsóbb "másolatok" is.
2020. júl. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
41%
2020. júl. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
63%
Én is vettem anno egy csilivilli vacakot. Utáltam takarítani, utalta a fiam is. Összevissza feszengett benne, én is végül antilopra cseréltem. A legjobb befektetés volt
2020. júl. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
27%

Stokke nekem használhatatlan.

Nem fér az asztalunk alá, egy etetőszék se.

Alig volt olcsóbb a miénk amúgy

2020. júl. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul, de az ellenkezője is. Mi az antilopot száműztük a nagyszülőkhöz és vettünk egy drágábbat otthonra, mert az ikeás nem vált be. Az "új" székmagasítóként is használható, kevesebb helyet foglal és könnyebben takarítható. Az állítható tálcatávolság a kedvencem, plusz a dupla tálca.
2020. júl. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%

Nekünk is antilop van, nézegettem jóval drágábbakat is, pl. az atalakithato stokkét is. Szerintem egyebkent annak nincs sok ertelme mert ha mar eleg nagy a gyerek hogy ne etetoszekben uljon, akkor normalis szekre is tud ulni, max egy magasító kell de az is jóval olcsóbb mint egy ilyen stokke szak.

Mi egyebkent kolcsonbe megkaptuk egy barátnőmtől az oveket, ami valami dragabb fajta, az o babajuk tok jól eluldogelt benne, a mienk viszont nem. Ugyhogy nem is gondolkodtam utana, megvettük 4000 ft ert és teljesen jo.

2020. júl. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!