Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges, hogy lenyelt a...

Lehetséges, hogy lenyelt a babám egy kicsi gyurmaragasztót. Lehet baja?

Figyelt kérdés
A Habtapi, gyurmaragasztóval van a falra téve a játszósarokban, hogy ne üsse be a fejét. Eddig nem érdekelte. Most mosogatás után arra mentem be, hogy letépkedett 2 habtapit, először jót kacagtam, majd mikor vissza akartam tenni, láttam, hogy hiányzik egy gyurma darab. (1 habtapi 4 csücskénél volt felragasztva, ebből a négyből egy hiányzott). Nem találtam sehol, a földön, a gyerekbe ragadva sem, a szájában sem. Egyébként öklendezik ha a szájába kerül valami, mert még nagy darabosat nem eszik, és öklendezést nem hallottam (4 méterre van a mosogató a játszó saroktól). Szerintetek lehet baja, ha lenyelte? Egészen pici golyók ezek, kb egy hüvelyk körömnyi). Mit figyeljek rajta? Egyébként nem mutatja, hogy bármi baja lenne és az sem biztos, hogy megette... U.i: leszedtem az összes habtapit ezután..
2020. júl. 6. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha meg is ette, nem gondolnám, hogy baja lesz tőle, majd a pelusban megjelenik.

De, felügyelet nélkül nem hagynám a gyereket, vagy a konyhában alakítanék ki egy biztonságos sarkot, amíg ott molyolok.

2020. júl. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam biztonságos a játszó sarok. Eddig legalábbis az volt. Nem gondoltam, hogy egyszer érdekelni fogja a fal..
2020. júl. 6. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!